Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pár hónappal ezelőttig a...

Pár hónappal ezelőttig a palotapincsik nem sokat láttak a világból,mert zárt udvarban voltak. Mostanában viszem,vinném sétálni őket,és nem nagyon akaródzik nekik. Ha idegen kutyát látnak,befosnak szinte a látványtól Mit lehet kezdeni velük?

Figyelt kérdés
aug. 22. 20:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Turelem es sok jutalomfalat, fokozatossag.

Mit varsz, ha szinte soha nem mennek ki?

aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Lassan fokozatosan szokasd őket hozzá a sétához és az idegen kutyák látványához, az a lényeg hogy ne erőltesd a dolgot nagyon.
aug. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te is elég érdekesen viselkednél ha a lakásodat/házadat még soha nem hagytad volna el, majd egyszer csak minden átmenet nélkül kitennélek az Örs vezér téren.
aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Így is némelyik túlsúlyos,amúgy meg a jutalomfalatot meg sem eszik,mert csirkehúson nőttek fel.


Eleinte szinte mindegyik akart sétálni,de minél többet viszem őket annál kevésbé akarnak.


Meglátják a kezembe a hámot,majd megörülnek,de amint kiviszem az utcára vissza fele szeretnének menni.


Tudom én hám nélkül szeretnének ők botorkálni,csak nem falun élünk ahol nem jár autó.


Na meg betanítva sincsenek,meg nem is lesznek már idősek ehhez hogyha rászólnék merre szabad és merre nem akkor hallgatnának rám.

aug. 22. 21:01
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Nevelni soha nem keso, csak nyilvan nem ertesz hozza, ez itt a gond.

Keress egy trenert.

aug. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Valóban nem értek a kutyaneveléshez,de nem is vagyok idomár hogy kellene hogy értsek.


Kösz a tanácsot de trénerre nincs pénzünk.


Etetjük,itatjuk,ha kell orvoshoz visszük őket,és ennyi.

aug. 22. 21:42
 7/22 anonim ***** válasza:
94%

"Valóban nem értek a kutyaneveléshez,de nem is vagyok idomár hogy kellene hogy értsek."


Ez egy kicsit olyan, mint venni egy autót, és azt mondani hogy amúgy nem értek a vezetéshez, de nem is vagyok Forma 1-es pilóta, hogy kellene hogy értsek:)


Akárhogy is, nehogy félre érts, a kérdést olvasva a kutyusok minden kétséget kizáróan jobb helyen vannak Nálad, mint az előző "gazdájuknál", és ők gondolom hálásak is minden percért. De ha szeretnéd őket sétálni vinni akkor nem lehet kikerülni hogy megtanuld hogyan kell őket az utcához szoktatni és úgy egyáltalán szocializálni, mert leírtad hogy maguktól nem megy nekik. Nem kell ehhez feltétlenül tréner, akár a Google-ön, akár a Youtube-on rákeresel hogy "kutya szocializáció", "kutya utcához szoktatás", akkor számtalan hasznos cikk és videó fog a rendelkezésedre állni amiből a dolog lényegét pár óra alatt meg fogod tudni érteni. Ha erre nincs igény/lehetőség, akkor meg bele kell törődni hogy nem sétálnak a kutyusok és kerítésen belül kell szeretni őket.

aug. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
22%
Hogy Te ezért mit kapsz itt. Ideje tanulnod, sosem késő.
aug. 23. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

Alapból utálom az autókat,tehát nincs is és nem is lesz,tehát elég szar hasonlat.


Amúgy meg nincs előző gazdájuk a kutyáknak,mi vagyunk azok születésük óta.


Csak mostanában jutott eszünkbe hátha jót tesz a kutyáknak egy kis séta,mert eddig csak a kapu alatt a kis résen látták a "világot"


No meg haver tanácsolta hátha könnyeben becsajozok mert állítólag tetszik a Nőknek mikor egy 2 méteres Férfi egy macska méretű kutyát sétáltat.


Van benne valami,de még nem vettem észre hogy bármelyik Nő is a nyakamba ugrott volna ez miatt,max tetszik nekik a felállás.


Magamtól "lúzernek" számítok egy Nőt sem tudok felszedni már.


Ezek az idők már 15 éve lemúltak mikor még volt bőven önbizalmam.


Nos ez miatt van leginkább ez a számomra is körülményes hercehurca a kutyákkal.


Közel 50 éve tartunk kutyákat,de ezelőtt soha nem jutott volna eszünkbe sétáltatni őket.


Csak már nem tudok más megoldást az esetleges be Nőzéshez.

aug. 23. 04:45
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Te jószagú... Á, nem írok semmit inkább, mert bőven magáért beszél.
aug. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!