Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor fog teherbe esni a...

Mikor fog teherbe esni a kaukázusi juhász kutya?

Figyelt kérdés

Mikor esik kb. teherbe?

Köszi!


aug. 15. 21:05
1 2 3
 21/30 anonim válasza:
15%
Azert,mert egyszer konykedzik semmi baja nem lesz,es a kolykoknek sem.Egy utan meg kell allni. De ezeket a velemenyeket biztosan olyanok irjak,akik ugy ivartalanitattjak ki a kutyajukat,hogy ki sincs rendesen fejlodve,aztan csodalkoznak,hogy nyurga maradt a kutyajuk:⁠-⁠P
aug. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
100%

"Nem a haverom kötelezi rá a két kutyát"

De ő teszi nekik lehetővé.

aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Románia meg teljesen más világ, itt van a kutyaszaporítás paraficsoma, 3000 eurós példányok (kuryák, macskák) kerülnek eladásra Romániából. Minden második házban kutyákat szaporítanak.

És most lehet meg fogtok lepődni, vagy el sem hiszitek, de ELKÉPESZTŐEN SOK A KÓBOR KUTYA ÉS MACSKA.

aug. 20. 09:47
 24/30 A kérdező kommentje:

A kóbor kutyák nagyobb ütemben szaporodnak, és azt a polgármesteri hivatal teszi lehetővé, akkor felgyújthatom a hivatalt, hogy megoldódjon a probléma?

Én csak meg akartam tudni, mikor kapok a kis kutyust, erre mindenki nekem esett. Képzeljétek 30 éve számtalan kutyánk és macskánk volt, és mindegyiknek nagyon jó élete volt. Mindegyik az öregségbe halt bele és nem éheztettünk egyet se halálra 🤦

aug. 20. 09:49
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
30 éve kutya tartó vagy és nem tudsz róluk ennyire alapvető dolgot?
aug. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Nem, mondom Románia más világ.
aug. 20. 10:27
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Romániában nőttem fel, és tudok ilyen alap dolgokat. Úgy csinálsz, mintha ott párolognának a könyvek, a hozzáértők más nyelvet beszélnének, az internet meg kikerüli az egész országot.
aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Pontosan így is van 😁 van Romániának olyan része, ami felveszi nyugattal a versenyt és képzeld, van olyan amelyik egy középkorú albán falu szintjén van most is..
aug. 20. 10:33
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Csak szimplán buta vagy. Most talán füstjelekkel küldted a kérdésedet az éterbe?


Van wifid, tehát nyugodtan rá is kereshetsz az ilyen alap dolgokra.

aug. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%

"középkorú albán falu"

Vagyis olyan 45-55 éves? :D

aug. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!