Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy 11 hetes Berni pásztor...

Van egy 11 hetes Berni pásztorom. Azért választottam ezt a fajtát mert van 2 gyerekem és ők olyan békések ha lehet így fogalmazni (volt már ilyen fajta kutyám kiskoromba). ???

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy tudja az ül, fekszik, marad és teljesíti is viszont rengetegszer megbolondul és ugat ránk meg a gyerekekre is hiába parancsolok rá annál jobban csinálja hiába játszok vele engem támad be és nem lehet csillapítani csak ha bezarom a kennelbe. Na most ő ezt csak azért csinálja mert még kicsi vagy h hassak rá kutya suli nélkül???

aug. 13. 20:43
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Le van fárasztva rendesen? Napi legalább fél/1 óra séta megvan? Kinti vagy benti? A gyerekek hogyan játszanak vele, mert ha a farkát huzzák akkor nem csodálom, hogy ugat. Mikor ugat? Ha játék közben, akkor szimplán jelentheti azt, hogy csak izgatott. De ha nem akarod kiképzőhöz vinni, nagyon sok hasznos video van fent a Youtube-on.
aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
98%
Hát, pedig nem ártana az a kutyasuli. Ha egy 11 hetes kölyköt nem tudsz kezelni, mi lesz később?!
aug. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Nem nyúltak soha úgy a kutyához a gyerekek. A lányom már fél tőle mert ahogy ki lép már ugrál rá harapdálja ugat stb... És sokszor hiába szólok a kutyára nem hagyja békén. Nem arról van szó hogy nem akarom kutya suliba vinni csak meg akarnám oldani magam ezt a helyzetet mert az előző kutyám nem volt ilyen (tudom minden kutya más) ő os szeretett játszani de nem volt ennyire erőszakos. Csak azért jöttem ide hátha van valaki aki tud pár tanácsot adni.
aug. 13. 21:09
 4/35 anonim ***** válasza:
74%
Szólj rá erőteljesen, hogy nem
aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

ez egy kölyök, tele energiával, és kívánja a játékot, interakciót. Komolyan gondolta valaki hogy BÁRMILYEN kutya 11 hetesen nyugodt lesz?


11 hetesen továbbá ovi kell max, fél évesen lehet sulizni. Ami ahogy látom kb kötelező lesz....

aug. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
4-es én rá szólok. Tudom hogyan kell volt mar par kutyám ezért sem értem hogy mit rontok el.... :(
aug. 13. 21:16
 7/35 Csakkérdezem87 ***** válasza:
84%
Nem akarlak elkeseríteni, de mi ugyanígy jártunk a bernáthegyinkkel. Fiatalkoromban volt már egy bernáthegyink, egy tünemény volt, az egész család imádta, folyton körülöttünk volt. Szófogadó volt, szabályokat lehetett felállítani amiket be is tartott. A mostani kutyánk 4 éves, ugyanazon körülmények/emberek között nevelődött, de sajnos nappal meg kell kötnünk, mert felugrál ránk, bemászik a lábunk közé és felemel, sorolhatnám...SEMMIT sem tudunk mellette csinálni. A fegyelmezés lepereg róla.
aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Hát most elkeseredtem...
aug. 13. 21:50
 9/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, mert az a kutyatípus nagyon szép, ragaszkodó. Olvass utána a neten, mik a tulajdonságai általánosságban, miként kezelhető.
aug. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
79%

11 hetes és a kertben tartod? Ne csodálkozz, hogy nem lesz kapcsolatotok.

Rászólsz, majd hagyod, hogy folytassa az adott viselkedést - ez nem letiltás. Ez semmi.

Honnan van a kutya? Mit mond erre a tenyésztője? Mennyit foglalkozol vele naponta?

aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!