Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy mozgásigényű kutyások,...

Nagy mozgásigényű kutyások, esőben hogy fárasztjátok a kutyát?

Figyelt kérdés
Vagy esőkabátot fel, és úgy indultok?

aug. 2. 08:59
 1/3 Vivkoo2 válasza:
83%
Bár nincs nagy mozgasigeny de a kötelezőt igényli :D ilyenkor igen nekem van egy ilyen óvodás eső kabátom szép lila azt felkapom , plusz gumi csizma . A kutyára adom egy víz lepergető mellényt ( persze ha nagyon meleg van akkor nem , inkább csak télen ) és ugyan úgy útnak indulunk . De amúgy esobe minden olyat lehet mint száraz időbe . Kutyafuttató , labdazni , séta az erdőbe , ki mit szokott . Szerencsére az enyémet nem zavarja ha esik. Sajnos a nagy mozgasigenyu kutyát csak kint tudod farasztani . Ha bent kezdesz neki feladatokat adni csak mentálisan fog lefaradni :)
aug. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pontosan. Esőkabát és indulás.

De ha meleg van nem veszek azt se.

aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Általában nem esik egész nap, de "monszunos" időben főleg benti fárasztás van és kutyafitnessezünk, fél óra "ácsorgás" a mindenféle instabil cuccon fizikailag is le tudja őket szépen meríteni.

Sétálunk is, de én nem szeretem, ha vizes talajon futnak, főleg nagy fékezésekkel, irányváltásokkal + sokan mondták, hogy ezekkel vigyázzak, így az ilyen séta alatt nem fáradnak el annyira.

Fedett pályát is szoktam bérelni, ha van szabad hely.

aug. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!