Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tennél ha egy kutya...

Kürtőskalácska kérdése:

Mit tennél ha egy kutya megtámadna?

Figyelt kérdés

A szituáció a következő ( ez történt ma velem reggel)


Éppen mész haza a péktől mikor az egyik kapun kifut egy kutya és elkezd ugatni meg feléd kapni a csávó aki kint van próbálja visszahívni de csak nehezen sikerül.

Ti mit csinálnátok ha nem sikerülne visszahívni?



júl. 21. 10:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%
A földre kuporodnék, és védeném a nyakamat.
júl. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%
Hangosan, határozottan rá kell szólni első körben, a legtöbb esetben ez is elég.
júl. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
59%
Dobj neki valami kaját hátha az lefoglalja
júl. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
52%

#3:

És ha nincs nála semmiféle kaja, akkor mi van?

júl. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
93%
Volt hasonló esetem. Én nagyon hangosan ráordítottam többszőr, akkor meghátrált és csak toporgott ugatva. Aztán a gazdája elhívta. Ha nem túlzottan hamis, akkor a kiabálás elég. Elszaladni meg stb. nem jó ötlet. A kaja eldobása is jó ötlet ha pont van nálad.
júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Azt írta hogy a péktől ment haza szóval asszociáltam hogy volt nála
júl. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 jpeacefuler ***** válasza:
39%
Ha kajakra betámad, akkor kénytelen vagyok a szájába nyúlni. Meg kell fogni az alsó állkapcsát szorosan bent a tövénél és húzni lefele. Ha van kéznél egy keményebb tárgy, pl fadarab vagy bármi, azt is a szájába kell szorítani. Harapás nélkül nem úszod meg, de nem tud szétcincálni.
júl. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
31%
Futnék és az első kerítésen átugranék, vagy felmásznék valahova ahova nem érhet el, aztán szájbavágnám a gazdáját
júl. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
95%
8-as ez a lehető legrosszabb ötlet a futás
júl. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%

Maradjunk annyiban, hogy az a kutya amelyik ugat, az nem akar megharapni. Ugyanis pont azért ugat, hogy vedd a lapot, és menjél odébb. Az ugatással figyelmeztet.


Magyarul az ugató kutyával nem kell semmit csinálni, szépen lassan nyugodtan elhátrálsz és ott hagyod.


Ha meg egyszer találkozol egy kutyával ami tényleg bolond és emberre akar támadni, azzal meg úgysem tudsz mit csinálni. Max annyit hogy hordasz magadnál medve spray-t, és arcon fújod, ha van rá időd. De ne ringassa senki magát abba a hitbe hogy egy 40-50 kilós kutyával, amelyik konkrétan rád támad, lehet bármit csinálni. Nem lehet, de szerencse, hogy ezerből talán egy kutya ilyen. Vagy egy se.

júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!