Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért tudok és hol kiskuty...

Mennyiért tudok és hol kiskutyát venni?

Figyelt kérdés

Ne szedjetek szét, semmivel sem vagyok képben, de nem szaporítós kutyust szeretnék, ezért kérek segítséget.

Szóval, most fogunk családi házba költözni, és egy staffordot szeretnénk fekete-szürke (kék) színűt.

Hogy kislányt vagy kisfiút igazából abban is segítséget kérnénk. Házőrzésre de családtagnak egyaránt.

Mi az az ár, ahol már tudhatom, hogy nem szaporítós? Ragaszkodjak a törzskönyvhöz, vagy a törzskönyvezett szülőkhöz?

Mire kell figyelni?

Baranyában vagyunk, ha a környéken tudtok megbízható tenyésztőt, azt is megköszönöm


júl. 19. 13:47
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
21%
Menhelyről
júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
32%
Tele van minden menhely ilyen tipusu kutyaval.
júl. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
gyerek mellé nem szeretnék menhelyes kutyát. Volt, még a szüleimnél, nem hatott se a kutyasuli, se az, hogy kijött házhoz valaki foglalkozni vele, az lett a vége, hogy megharapta anyámat.
júl. 19. 14:22
 4/27 anonim ***** válasza:
40%

ha anyádat harapta meg, miért a gyerekre hivatkozol?

Szerintem már most látszik, hogy neked nem való ez a fajta kutya.

júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
Házőrzésre pedig ezt ajánlanám: [link]
júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
hű, négyes, veled komoly gondok vannak, ha ezt az összefüggést nem sikerült feldolgozni...
júl. 19. 15:06
 7/27 anonim ***** válasza:
97%

"Ragaszkodjak a törzskönyvhöz"

Ez komoly kérdés? Hát te magad írtad, hogy nem szaporítóst akarsz....



Házőrzésre amúgy zár + riasztó a legjobb, nem a kutya ami mérgezhető (arról nem is beszélve, hogy nem lesz "házőrző" attól, hogy lerakod a kertbe... vagy komoly tréninget is biztosítanál neki?)

júl. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
78%
6, szerintem itt veled vannak bajok, amikor nem akarsz szapis kutyat, de azt se tudod kerj-e torzskonyvet.. :') konyorgom.. nagyon utana nezhettel a dolgoknak, vegulis nincs ezzel tele elegge az internet :D :D
júl. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

igen, elvinném kutyasuliba. Riasztó amúgy van.

írtam, hogy NEM értek hozzá, ezért kérdezek...

júl. 19. 15:31
 10/27 anonim ***** válasza:
86%
A kutyasuli nem egyenlő azzal, hogy kiképzed őrző-védőnek, ugye tudod?
júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!