Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszik reggel a...

Miért nem eszik reggel a kiskutyám?

Figyelt kérdés
Még csak 9 hetes, pár napja reggel nem akar enni. Van, hogy egy óra múlva már eszik , vagy ha adok a kezemből utána elkezdi enni. Ma viszont így se akar. Nem ette meg azóta sem. Délután meg este pedig folyton éhes, még kaja után is megy a hiszti több kajáért. Játszik és aktív is. Lettek a pociján kiütések 1 hete kb . Voltunk orvosnál azt mondta nincs baja és biztos csak a melegtől. ( csepegtetve van bolha/kullancs/szunnyog ellen) de nézegetem is mindig a bundáját, bogarat még nem láttam benne. Nem tudom a kiütéssel összefügg e hogy skippeli a reggelit

júl. 19. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
26%

Azért, mert nem éhes. Majd eszik, ha éhes lesz. Mi az, hogy reggeli? Van tízórai is, ebéd, uzsonna és vacsi is??

A kutyáknak nem emberek, hogy ennyi étkezésre legyen szükségük. Napi 2 elég nekik. Tedd ki a tálba reggel, aztán megeszi ha éhes lesz. Meg késő délután is egy adagot, aztán kész.

júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A tenyésztő is azt mondta, hogy kölyökként még napi 3x adjak neki enni. Ahogy nő ezt úgy csökkentjük. Eleinte reggel is bedúrta csak ezért volt fura
júl. 19. 12:34
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a meleg miatt most kisebb az étvágya. Én a felnőtt kutyám is 2x etetem, ő délben és este kap, reggel sokszor nem volt étvágya.
júl. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%

1. 9 hetes kiskutyának nagyon nem elég 2 étkezés!

Kérdező, szerintem nincs probléma, főleg ha utána már eszik, és a meleg miatt tényleg kevesebbet esznek, szóval simán lehet csak az miatt is.

A kiütéseket azért én megnézetném másik állatorvossal is, lehet allergia is bármire.

júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mit kap reggel, mit délben és este?
júl. 20. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugyanazt kapja. Amit a tenyeszto is adott neki. Olvastam, hogy eleinte erdemes annal a tapnal maradni
júl. 21. 11:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Vagy keverjem a szaraz tapot nedves tappal legalabb reggelente?
júl. 21. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!