Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hűtő mellényről (kutyának)...

Hűtő mellényről (kutyának) vélemény vagy tapasztalat? Kirándulás közben gondoltam lehet jól jönne, de nem tudom mennyire hasznos.

Figyelt kérdés

#hűtő mellény
júl. 6. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A miénk utálta :(
júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Kb. annyira "hasznos", mint egy jó kis tüdőbaj...
júl. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Inkább ne vidd kirándulni hőség riadóban.

Otthonra hűtőmatrac jó, rövid séták idejére fejét bevizezed.

Reggel hajnal 3-4 től lehet menni 2 órát labdázni, nagyot sétálni.

Nap többi részében friss víz és hagyd békén.

júl. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Személyi segítő kutyám, így jön velem mindenhová.

Jövő héten táborba megyünk párommal és ahogy szokott jön segítő kutyám is. Szóval hőségben nem nagyon szoktam kirándulni vele, de sajnos vagy nem most fogunk.

júl. 6. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nektek se kéne menni, de te tudod, minek teszed ki a kutyád, aki mindig minden körülmények között ott van melletted, hogy neked jobb legyen.
júl. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Vivkoo2 válasza:

Egyetértek az előző válaszolóval. A kutya felelősség és így h ra adasul segítő kutya aki mindig melletted van néha lemondhatnál a te “ szórakozásodrol” az érdekében. Sajnos ezeket be kell nyelni .. te is szamithatsz ra jó lenne ha ő is rád

Amúgy a hűsítő mellény csak hogy a kérdésre is válaszoljak : mi vettünk de arra jó h a hosegbe arra a 10 percre amíg lemegyunk “wc-zni” nem kap hőgutát. De egyébként írjak is hogy egy 20 percig tartja utána újra vizezni kell. Szoval mi kora reggel megyünk nagyobbat , fent 3 hűsítő matrac van a lakásba , napkozbe egyszer megy 3 kor egy 10 percet ( de sokszor már menekül vissza ) és este megyünk nagyobbat .

Láttam h neked golden van az biztos h nehezebben us viseli a hőséget . Nekik borzaszto stressz ez a kánikula .:/

aug. 2. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!