Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek ez állatkínzás?

Szerintetek ez állatkínzás?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm egy 8 négyzetméteres kennelben tartja a német juhászát. Szegény a saját kakájában fetreng, mikor ránézek mintha megdöglött volna. Csak a kaját dobják be neki. Néha kiengedik egy órára az egész kertbe, olyankor is ha csinál valami "rosszat" , rákiabálnak. Szerintetek ez így jó?

jún. 28. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért tartják így? A Jancsi és Juliska jut róla eszembe...


Talán hízlalják?


Komolyan szólva: igen,ez állatkínzás.

jún. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az. Minek nekik kutya? Nem érdemlik meg.
jún. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13%
Mondjuk ahhoz képest hogy ugyanazt a kutyát sokan a szobátokban, ágyatokban tarjátok, nekem nem tűnik annyira durvának.
jún. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
3, neked mindegy, hogy ágyban szobában laksz, vagy a saját ürülékedben fekszel, vagy mi?
jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
15%
Nem egészen, de a kérdés állatról szólt és te meg én ugye nem vagyunk egyformák. :)
jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%
#5 és az állatnak szerinted kellemes a szarjában fetrengeni egész nap egy kis kenelben unatkozva?
jún. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
És az embernek szerintetek (titeket kivéve) kellemes egy szobában aludni egy nagy méretű büdös állattal? Tudom, van szagvakság, de azt meg kell szokni!
jún. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
Igen az.
jún. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Hát nem a legideálisabb, de azért ennél sokkal rosszabb körülmények között is élnek kutyák.


8 negyzetmeter kenelhez képest nem olyan kicsi, nem indokolt hogy ekkora területen a saját urulekeben fetrengjen, annak inkább az az oka hogy nem szedik össze elég gyakran. Az jó hogy legalább néha kiengedik szaladgálni, ha rosszat csinál és rakiabalnak meg természetes.. Vagy te hagyod a kutyadnak hogy azt csináljon amit akar? Esetleg szépen megkered hogy ne tegye?

Szóval mint írtam nem a legideálisabb, de így is nagyon sok kutyanal jobban él.

jún. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%
Hát ha napi 1 órára kiengedik és mindennap takarítják a kenneljét meg friss vizet, kaját kap, akkor nem állatkínzás, mert a menhelyeken is úgy élnek a kutyák, mégha nem is egy leányálom, de nem is állatkínzás.
júl. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!