Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok éve menhelyen elő kutyus...

Sok éve menhelyen elő kutyus megszokta, hogy a helye mellé a kennelbe pisil és otthon is az ágya mellé a szobába pisil. Hogy lehet kintre szoktatni?

Figyelt kérdés
Kint egyáltalán nem végzi el a dolgát.
jún. 27. 19:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

A környék tele van kutyával. Érzi, szaglászik utánuk, de semmi.

Mindegy, ha nincs jobb ötlet, akkor ahányszor felkel az ágyából leviszem, hátha.

jún. 28. 06:48
 12/17 A kérdező kommentje:

Na sikerült.

A másfél órás séta után evett, ivott, fél óra múlva vissza levittem és sikerült minden kint. Triplan is megjutiztam, megdicsertem. Nem igazán értette szerintem, biztos el kell még játszani vele párszor, de legalább már egyszer elkaptam lent.

jún. 28. 08:57
 13/17 anonim ***** válasza:
12%
Fúj!
jún. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Szuper, ez Nagy elorelepes. Ha mindig jutalmazni fogod elfog jutni neki. Azt mondjak hogy ha a kutya 18x megcsinalja ugyanazt, akkor megjegyzi. Sok türelem kell.
jún. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Azóta még egyszer kint pisilt és kakilt.

Haladunk.

Tudom, biztos lesz még baleset, de ez is már nagyon jó.

jún. 28. 17:10
 16/17 anonim válasza:
80%
Ez nagyon jó, orulok hogy haladtok 😊😊 ha radhangolodik a kutyus es fogja latni hogy dicsered, szereted, jutalmazod, hamar lejut neki mit kell csinalni és a kedvedben fog jarni 😊😊
jún. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Megint sikerült kint minden,

Csak annyi, hogy amikor hazaértem munkából annyira örült, hogy egy picikét bepisilt, de az szerintem nem szándékosan.

Az is elmúlik majd idővel magától? Mert lehet, hogy még nem tudta, hova mentem és hogy hazajövök e.

Vagy nincs hozzá köze?

jún. 29. 02:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!