Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sok éve menhelyen elő kutyus...

Sok éve menhelyen elő kutyus megszokta, hogy a helye mellé a kennelbe pisil és otthon is az ágya mellé a szobába pisil. Hogy lehet kintre szoktatni?

Figyelt kérdés
Kint egyáltalán nem végzi el a dolgát.
jún. 27. 19:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
4%
Vékony jó sujtós husánggal jól el kell verni miután odapiszkít utána többet biztos nem fog
jún. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
3%
Bele kell nyomni az orrát
jún. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Türelem. Vidd ki naponta többször, addig ne gyertek be, amíg kint nem pisil/kakil. Nyugodtan pár óránként is mehet ki, hátha megjön neki az ihlet. Balesetek nyilván előfordulhatnak, de jobb lesz.
jún. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Altalaban seta kozben szepen elvegzik a dolguk. Szoval hiaba ott a kert, en bizony napi 4x kivittem az utcara az elejen, kb 2 honapig. Utana mar raerzett es a kertbe is sikerult neki.


De az elso par napban, amikor orokbefogadtam, volt hogy kint voltam vele a kertben 3 orat es nem csinalt semmit,aztan berohant es bepisilt, na en akkor adtam ezt fel, mentunk setalni :D

Amikor kint sikerult, dicsertem es jutifali.

jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet kintre szoktatni? Van-e a házatokon ajtó? Nos: ha van, annak két oldala van. Egyik külső oldal, másik belső oldal.
jún. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Mint a kiskutyákat. Gyakran kiviszed, ha kint végzi el a dolgát, akkor túldicséred. Ha bent baleset történik, csak akkor szólj rá, ha közvetlen rajta kapod, de akkor se mogyoróvesszővel, meg a fejét belekenve. Ha csak megtalálod a tócsát, a kakit, akkor tök mindegy, utólag nem fogja érteni, hogy miért szólsz.

Ezen kívül hatalmas türelem. Egy berögződött szokást sokkal nehezebb kinevelni, mint egy újat belenevelni.

jún. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
100%
Van olyan spré,hogy ha befujod az ágy mellett akkor nem fog akarni oda pisilni. Mindenképp akkor fujd be eloszor amikor sok idod van és ki tudod vinní. Figyeld amikor vizet iszik+eszik is,utana rogton vidd le. Ezt a sprét nem mindenhol lehet venni,kifejezetten arra Valo hogy amit befujsz azt nem fogja lepisilni. Amugy vigyazz,nemhogy 2 m odebb talal mas helyet. Figyeld amikor felébred akkor is rogton vidd le. Jutalomfalatkat mindig adj neki ha kint pisil
jún. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
Némelyik kommentelő megérett a golyóra.
jún. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg sétáltasd olyan helyen, ahol több kutyás jár? Területjelzés céljából talán pusilne oda, ahol érzi más kutya vizeletének a szagát. Aztán remélhetôleg rájön, hogy kint kellemesebb csinálni.
jún. 28. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Másfél órája kint vagyunk és semmi.este egy óra séta után hazaérve bepisilt. Egyszerűen nem érti mit akarok tőle. Jutalmznam én ha csinálna valamit
jún. 28. 06:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!