Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hoznátok a kutyát a ballagásra...

Hoznátok a kutyát a ballagásra vagy esküvöre ?

Figyelt kérdés

Én szerintem nem !

mert ballagáson vettek rész 10 kutyás ember

Olyan volt mint( focipálya 0 árnyék!!!)

És jó hogy hoznak ilyen itató kulacsot meg hasonlókat

De akkor is 3 orára otthon hagyni nem ördögtöl való?

Vagy de?



#kutya #Nap #emberek ennyi
jún. 22. 22:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém ott volt a ballagásomon, semmi baj nem volt belőle, ehhez mondjuk nagyban hozzájárult, hogy az iskolaudvaron tartottuk, ami tele volt hatalmas fákkal, így kellemesen hűvös volt. Én fontosnak tartottam, hogy ott legyen. Senkit se zavart, mert jól nevelt volt és nem zavarta a tömeg és a hangzavar. Esküvőn nem hiszem, hogy bárki szívesen látna egy kutyát, az a nap az egybekelőké.
jún. 23. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ballagásomra se vittem a kutyáimat, mert én is csak túl akartam lenni rajta és el akartam kerülni az esetleges problémázgatásokat.

Más esküvőjére természetesen nem vinném, viszont, ha lesz saját, egyértelmű, hogy ott a helyük és a gyűrűt is ők fogják hozni meg lehet lesz egyéb performansz is.

jún. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem venném...nem oda való.

Kutyák többségének is egy "szenvedés".

jún. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

de ez ilyen aszfalt volt nem fűűves terület

Ha még bezárnám 2 orára a fürdöbe és hogy ha még engednék neki vizet a kádba ha golden ellene ö huuhaaa


Ha pedig nem szereti a vizet játék lenne


Meg ha 1 picit elmenne a hangja neki hu de nagy bajjjjj aaazzzz!!!!!!

jún. 24. 00:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!