Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hoznátok a kutyát a ballagásra...

Hoznátok a kutyát a ballagásra vagy esküvöre ?

Figyelt kérdés

Én szerintem nem !

mert ballagáson vettek rész 10 kutyás ember

Olyan volt mint( focipálya 0 árnyék!!!)

És jó hogy hoznak ilyen itató kulacsot meg hasonlókat

De akkor is 3 orára otthon hagyni nem ördögtöl való?

Vagy de?



#kutya #Nap #emberek ennyi
jún. 22. 22:55
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

ezk szerint nem lehet magárahagyni a kutyát ???

Ha még bent volna kövön ott hüsőlne( de kint volt a 33fokos melegbe)???

jún. 22. 22:59
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biztos túlélték.
jún. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vinném. Neki se jó a tömeg és a zaj, az embereknek sem, hogy kerülgetnk kell. Meg hát rá is léphetnek stb.
jún. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Magamat se vinném, nemhogy a kutyát ilyen 3 órás kültéri eseményekre. Az embernek is sok annyit a nap alatt állni, nemhogy a kutyának. De amúgy én esküvőre se vinném. Neki se lenne nyugodt a sok ember és zene miatt, én pedig folyton azt nézném hogy minden oké van-e a kutyámmal, nincs-e útban, nem-e lépnek rá, stb. Meg azért egy magyar esküvő lagzival, mindennel együtt kicseszett hosszú tud lenni, szóval nyilván semmiképp se vinném.
jún. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Saját ballagásomon rosszul lettem a hőség miatt, szegény kutyám, ha lenne, nem tenném ki ennek.
jún. 22. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem vinnem.
jún. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
nem vinném
jún. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mégis minek vinném? Nem odavaló. Stressz a kutyának, nagy a hőség, a tömeg a zaj (zene, hangosítás stb...) Stressz nekem, mert állandóan rá kell figyelnem, tehát az ünnepségből kb. semmire nem tudok odafigyelni, pont mintha egy 2-3 éves gyerekkel lennék ott. (mellesleg azt se vinném, megoldanám máshogy) + én lehetek elfogult a kutyámmal, de tudomásul kell venni, hogy nem mindenki szereti és valaki fél is tőle. Az se mellékes, hogy ilyen eseményeken ki van öltözve mindenki és nem hinném, hogy szeretné ha a kutya véletlenül is összepiszkítaná/nyálazná az ünneplő ruháját.
jún. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Én a tengerimalacomat vittem, mert elfért a zsebemben, vicces volt, mikor pont az "igen"-nél felvisított 😂
jún. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem vinném, mert késön jutott eszembe beidomitani a matektanár nadrágszárának levizelésére. Más értelmet meg el sem tudok képzelni.
jún. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!