Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyaoktató könyvből ismertek...

Kutyaoktató könyvből ismertek valami hasznos könyvet?

Figyelt kérdés
Általános dolgok: pórázon mellettem sétálás, fekszik, ül, megáll
jún. 20. 12:49
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Én a 400 tanács kutyakedvelőknek című könyvet nagyon hasznosnak találtam. Régi könyv, de még ma is jó. Fent van a neten.
jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Dr. Bruce Fogle: A kutyatartás nagy kézikönyve. Nem csak oktatásról van benne szó, hanem szinte mindenről, ami a kutyatartással kapcsolatos, de bőven van az oktatásról is, sok jótanácsot írnak benne.
jún. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
A legtöbb könyvet átverésnek tartom. Annak idején tízezreket költöttem könyvekre, aztán amikor kiképzőhöz kerültünk akkor jött a villámcsapás, hogy teljesen mást csinálunk, mint ami le van írva. Egyszerűen nem lehet úgy könyvet írni, hogy az figyelembe vegye az adott kutya jellemét, viselkedését, problémáit, hibáit. Az alkalmazott módszerek mind függenek ettől.
jún. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

# 2. Igazad van, de azért vannak alapelvek. A jó tanácsadó könyv ilyen alapelvekre világít rá.

Mondok egy példát: sok gazda, amikor nem jön vissza a kutyája, akkor szidja le ezért a kutyáját, amikor visszajön. Alapvető hiba, mégis gyakori. A tanácsadó könyvek rávilágítanak arra, hogyan működik a kutya gondolkodása, és segítenek elkerülni az ilyen hibákat. Nem kell tízezreket költeni, én csak a 400 tanácsot használtam annak idején, nem is volt akkoriban más, és nagyon sokat segített kezdő kutyásként.

jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
2-es vagyok, és igen, jó a 400 tanács is, de nekem elég sok kutyás könyvem van.
jún. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
26%
Nekem a Jan Fennel könyvek jöttek nagyon be, nem konkrétan az van leírva, hogy x dolgot hogy érj el, inkább egy szemléletet ad át.
jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!