Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Odakapott a kutya a lábam után?

Odakapott a kutya a lábam után?

Figyelt kérdés
Délután a lábamután kapott egy ismerős kutyája. Èreztem a kutya fogsorát, a fogsor nyoma kissé meglátszott akkor, de már nem látszik az sem. Vérezni nem vérzett egyáltalán. Ilyenkor kellene orvoshoz menni?
jún. 9. 15:52
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

22:


"a fogsor nyoma kissé meglátszott akkor, de már nem látszik az sem. Vérezni nem vérzett egyáltalán."



23: szövegértés? Melyik része nehezen érthető, hogy a felesleges ijesztgetés ellen írtam? Fuuu, nem vagytok a legélesebb kések, feladom. További jó érzéketlen ijesztgetést.

jún. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
Ui: ugye azért nem kell azonnal sürgősségire mennie? 🤧🤣
jún. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Hogy örülhet a kérdező a veszekedésnek a kérdése alatt. :D
jún. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
22%

"Fuuu, nem vagytok a legélesebb kések, feladom."


Te pedig a fakanál vagy a késtartóban.


"mert szerinted van értelme ijesztgetni egy KUTYA valós sérülésével egy kérdezőt,"


Elmesélte a történetét. Ha te ettöl megijedsz, akkor zárkózz be, éinternetet se nézz, mert gyakran kell majd pelust cserélned.


Te ilyen házmester típus vagy?

jún. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Apropó, a kedves üzeneted átküldtem a moderátornak.
jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
29%

29, ettől nagyobb boldogságod ne legyen. Lehet te nem küldted, de azért írtam, mert más igen, eleve megijedt a kérdező, mit nem érteni azon, hogy ne rémitgessék azzal, hogy menjen orvoshoz? De mindegy, széllel szemben pisálok, okos enged, rátok hagyom, mert felesleges, egyszerűen nem értitek.



Kérdező, semmi baj és nem is lesz, nyugodj meg. Remélem lelkileg is rendben leszel.

jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
22%

"Lehet te nem küldted, de azért írtam, mert más igen,"


Tehát a primitív nyelvezetedre lefordítva, belerúgsz Pistibe mert Tibi nyelvet nyújtott rád.

Nagyon okos lény lehetsz. Nem irigylem a környezeted.

jún. 10. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Te aztán hatalmas zseni lehetsz, hogy kiragadsz részletet, amit gondolsz és kiforgatod, téged biztos imádnak. Engem speciel igen, mert figyelmes és törődő vagyok, nem mint ti, taplók.


"eleve megijedt a kérdező, mit nem érteni azon, hogy ne rémitgessék "


Erre a részére bezzeg nem reagálsz, mert igazam volt. Na csók.

jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
22%

" mert igazam volt."


A normálisaknak véleménye van, a frusztráltaknak igaza. Ennyi.


Nagyon imádhatnak egy ilyen személyeskedö buta libát, ennyi frusztrációval.

Köszi, de akinél ez pocskondiázás meg személyeskedés jelenti a "törödö és figyelmes"-t, az ilyentöl jobb távol lenni.

jún. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
0%

Meg kell nézetni orvossal ..... a kutyát.

Nehogy valami baja legyen annak a szegény házőrzőnek.🤣

jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!