Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Odakapott a kutya a lábam után?

Odakapott a kutya a lábam után?

Figyelt kérdés
Délután a lábamután kapott egy ismerős kutyája. Èreztem a kutya fogsorát, a fogsor nyoma kissé meglátszott akkor, de már nem látszik az sem. Vérezni nem vérzett egyáltalán. Ilyenkor kellene orvoshoz menni?
jún. 9. 15:52
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
90%
Felesleges, semmi baj nem lesz. Ha be van oltva pláne nem.
jún. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer én is jártam így. Sétáltam a járdán, a kutya kidugta a fejét a kerítésen és odakapott a vádlimhoz.

Ez már több éve történt, nem lett semmi bajom. De ha esetleg van valamekkora seb, akkor lehet érdemes lenne elmenni orvoshoz, nehogy baj történjen.

Inkább menjen el feleslegesen az ember orvoshoz, mint később derüljön ki, hogy hát bizony elkellett volna menni.

jún. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nincs seb egyáltalán.
jún. 9. 16:15
 4/30 anonim ***** válasza:
21%
#3 te se láttál még kutyát közelről.
jún. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
84%

Magad írtad, nem vérzett, sőt, seb sem keletkezett, akkor minek orvos?

Persze, ha csak úgy tudsz nyugodtan aludni, hogy orvos kell, menj a sürgősségire egy napi hideg élelemmel és talán megnyugszol, ha ott elküldenek magukban melegebb éghajlatra.

jún. 9. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
12%
Mert fogyatékos vagy. Először is, az beoltás, nem leoltás. Másrészt fingod sincs, hogy miért kapott oda. Történeteket meg én is ki tudok találni, mi van, hogyha két hét múlva megmentené a kutya az életét egy betörőtől, vagy akármi, de ő meg elaltatja a hülye agymenésedet követve?
jún. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
31%
#7-est meg ne szavazzátok le, aki járt már sürgősségin úgy, hogy nem haldoklott, az pontosan tudja, hogy mi a helyzet és mennyit kell várni.
jún. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
10%

4

Azért mert a 3as, vagyis a kérdező kérdést tett fel, nem feltétlenül nem látott kutyát. Csak kérdezte mi a teendő ilyenkor. Ne bantsuk egymást fölöslegesen. Köszönöm

jún. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%
Semmi bajod, nem kell orvos.
jún. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
65%
#8 közben törölték a kommentet amire reagáltam, az úriember azonnal el akarta altatni a kutyát, az akasztott ki egy kicsit.
jún. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!