Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Odakapott a kutya a lábam után?

Odakapott a kutya a lábam után?

Figyelt kérdés
Délután a lábamután kapott egy ismerős kutyája. Èreztem a kutya fogsorát, a fogsor nyoma kissé meglátszott akkor, de már nem látszik az sem. Vérezni nem vérzett egyáltalán. Ilyenkor kellene orvoshoz menni?
jún. 9. 15:52
1 2 3
 11/30 Katona Dius ***** válasza:
86%
Akinek kutyája van, az pláne mikor kicsi, játék közben rendszeresen él át ilyesmit. Sőt nekem olyan is volt, hogy megsérült a bőr, véreztem is kicsit. Nem lett semmi bajom, lefertőtlenítettem. Ha a bőr nem is sérült meg, ne aggódj, nem lesz semmi bajod.
jún. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
90%
Én is így jártam egyszer, elmentünk orvoshoz (gyerekkoromban volt) de nem volt semmi, és nem is lett baj.
jún. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
21%

11 így van. Egyébként én is találkoztam már olyan hypochonder pasival, akinek a felsége játszott a kutyánkkal, ahogy felugrált, a körme összekarmolta kicsit az alkarját, de csak piros lett.

A pasi meg megmagyarázta, hogy mivel a Tetnuszt okozó baktérium a földben érzi jól magát, és a kutya ugye a földön jár a lábáva, már szaladni is kéne a tetanusz oltásért...

jún. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
17%

Nekem a kutyámat harapta meg egy másik kutya (póráz nélkül volt és lerohant minket, a gazdája először oda se jött). Amikor oltási könyvet kértem a gazdájától, nem volt nála...

Én elvittem orvoshoz a kutyámat, lekezelték a sebét. Elmondtam, hogy nem tudom, hogy a másik kutya oltva volt-e, annyit mondott az orvos, hogy ne aggódjak, mert az enyém oltva volt. Tényleg semmi baj nem lett.


Ha engem harapott volna meg az a büdös dög (már bocsánat hogy ezt írom...), akkor talán elmentem volna, ha sebem lett volna és nem érdekelt volna, hogy ki küld el melegebb éghajlatra. Amikor anyukám egyszer lement az ügyeletre, mert úgy fájt hasa és folyton hányt, kb ezt szartuk le a legjobbam, hogy ki mit gondol. :)

jún. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%
14, de ennek a szerencsétlennek nincs sebe, csak épp hogy a fog nyom látszott, de már sem, alig volt piros egyáltalán ezek szerint, neki semmi baja...
jún. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
75%

És miért is szerencsétlen? Nem tudott valamit, feltett egy kérdést, megkapta a választ. Miért kell támadni azért, mert kérdezni mert? Nem tudta, hogy a kutya harapása akkor is veszélyes lehet-e, ha nincs seb vagy csak aķkor kell aggódni, ha van seb.

A Gyakori mottója pedig arról szól, hogy akármilyen kérdést itt feltehetsz. :)

jún. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van 16!

👍

jún. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
58%
19, mert szerinted van értelme ijesztgetni egy KUTYA valós sérülésével egy kérdezőt, aki amúgy is megijedt, közben semmi baja? Gratulálok 🫠🤦🏻‍♀️👏🤧 hál' isten a kérdezőnek még csak zuzódása SEM lett, de nyugodtan ijessz rá, nyilván... 🤣 én kérek elnézést, hogy szólásszabadság van és hozzá tettem, hogy egy kutya valós sérülésével ne ijesztgessék már.
jún. 10. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
8%
Milyen zúzódás? Hogy jön ide zúzódás? Horzsolást akartál írni?
jún. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
78%
Ha pedig szólásszabadság van, akkor hadd szóljon a 14-es is nyugodtan, nem kell leszólni. Erről ennyit.
jún. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!