Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Furcsán viselkedik a kutyám(?)

Furcsán viselkedik a kutyám(?)

Figyelt kérdés
Az elmúlt kb 2 hétben nem tudom hova tenni, alapból nagyon aktív, pörgős, de most sokkal jobban, nyugtalannak tűnik. Fél a viharoktól és mostnàban nálunk szinte minden nap van vihar, ilyenkor nyüszög, fel alá járkál, menne ki a világból, na hasonlóan viselkedik néha akkor is, amikor teljesen jó az idő. Emellett pedig kevesebbet és nem olyan étvággyal eszik, mint szokott. Viszont ugyanúgy játszik, sétálunk, nem úgy néz ki, mint aki rosszul van, hanem inkább stresszesnek tűnik. Korábban akkor tapasztaltam ilyet, ha vihar volt, vagy szilveszterkor, de már kezd aggasztani, hogy huzamosabb ideje így viselkedik. Lehet, hogy “csak” az időjárás viseli meg vagy most már vigyem orvoshoz?
jún. 5. 20:26
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Vidd orvoshoz, az a biztos.

Akarmi lehet. Nalunk pont most 2 hete volt “csak” annyi tunet, hogy a kutya nyugtalanul jarkalt fel-ala. Amugy evett-ivott-jatszott es persze le is pihent, de azert feltuno volt, hogy napi tobbszor maszkal a lakasban legalabb 30 percen keresztul, ezt o soha nem csinalja. Meg aznap delutan elvittem orvoshoz es kiderult, hogy lazas, hugyholyag gyulladasa volt.

jún. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Huuu… Eleinte nem ijesztett meg, mert mindig rettegett a viharoktól, és most is pont úgy viselkedett, ahogy ilyen helyzetben szokott, és mivel minden nap vihar volt arra gondoltam, mert nem tűnik betegnek, nem hány, nem lázas (elég parás vagyok, van neki lázmérő is itthon), a széklete, vizelete rendben, aktív, élénk, csak furcsa és nem tudom már hova tenni. Jutalomfalatot elfogadja, a tápot viszont van amikor csak “eszegeti”, pedig ő mindig úgy eszik, mint aki már egy hete nem evett.

Holnap reggel elviszem dokihoz.

jún. 5. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!