Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Furcsán viselkedik a kutyam....

Furcsán viselkedik a kutyam. Mi a teendo?

Figyelt kérdés
Gazdik! A segitesegeteket szeretnem kerni mivel mar kb 2 hete a masfel eves nemetjuhasz kutyam csak fekszik nagyon szomoru , nincs kedve setalni enni,inni .. 2x is elvittem az allatorvoshoz aki nem talalt semmit es azt mondta valoszinuleg gyomor rontas de szerintem ez valami mas lehet. En ugy veszem eszre raja hogy fel valamitol es tartsa a tavolsagot tolem … amikor hazajovok mindig orul de mostansag nem is kel fel es bujkal elolem. sose tettem semmi rosszat nem bantottam …sot elkenyeztettunk szerintem . De nem tudom mi baja lehet. Akinek volt hasonlo kerem adjon valami tanacsot . Nagyon aggodom

2021. szept. 14. 17:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld a vizeletét és a székletét. Mérj testhőmérsekletet. Ha nem gyomorrontás, akkor esetleg kullancscsípés okozta betegségre lehet gondolni még.
2021. szept. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Vidd el másik állatorvoshoz!
2021. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt mondom hogy mérj hőmérsékletet és vidd másik állatorvoshoz!
2021. szept. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!