Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Köröm reszelőről/csiszolóról...

Köröm reszelőről/csiszolóról vélemény?

Figyelt kérdés
Reklámozta az fb ilyen elektromos köröm csiszoló vagy reszelő mindegy de nem találok túl sok véleményt róla a neten. Mivel az egyik kutyánknak elsőnek is igen csak kellemetlen tapasztalata volt az ollóval így azóta nem tudom levágni a körmét. Nem engedi erőszakkal pedig nem akarom. Gondoltam hát ha ezzel a reszelővel egyszerűbb lenne.
jún. 5. 18:18
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

😂👌🏻


Reszelni se fogja hagyni!


Nem ollóval kellene próbálkozni hanem nagyobb méretű körömcsipesszel!

Ha hagynád ásni a kertbe vagy többet sétálnátok betonon akkor magától lekopna.

Vagy vidd dokihoz, egy ötösért megcsinálja!

jún. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Reszelővel sokkal tovább tart, és ugye van egy hangja is, ami lehet szintén félelmetes. Meg kell próbálni, hátha.
jún. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%

Hasznos cucc, mert röviden tudod tartani a karmokat. Ha mindig a túlnőtt karomból akarsz csípni, akkor nem fogod tudni rövidre vágni, mert a belső rész mindig teljesen benyúlik. Ha rendszeresen reszeled, akkor könnyebb röviden tartani, mert a belső lágy rész fokozatosan visszahúzódik.

Nyilván hozzá kell szoktatni a kutyát, mint általában minden új dologhoz.

Itt részletezik is

[link]

jún. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

3

Köszönöm a segítőkész hasznos választ. Szeretném röviden tartani igen mert ahogy írod a belső rész már tényleg hosszabb. Viszont nem tudom mennyit reszelhetek belőle.

Úgy látom a rosszmájú emberek egy egyszerű kérdéshez is idepofátlankodnak. Kedves 1-es képzeld el szabadon tartott kinti benti kutya annyit ás amennyit akar és betonon is jár. Persze mielőtt kérdeznél egyszerűbb lefikázni a másikat.

jún. 5. 21:37
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Van csiszolónk, képtelenség használni, nem engedi a kutyám... Szerencsére elkoptatja a séták alatt annyira, hogy nem kell reszelnem, csak a farkaskörmét. Meg ami nekem van csiszoló, elég gyengusz szerintem. >>


[link]

jún. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
A kérdés gyanúsan burkolt hirdetés...
jún. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
61%
Mire? Egy posztot linkeltek meg egy terméket ami mellé odaírták hogy gyenge 😂🤦🏻‍♀️ ne legyél ilyen paranoiás. Elég beteges
jún. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!