Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam folyamayosan rapisil...

A kutyam folyamayosan rapisil a 200ezres hangfalamra Nem tudom mit csinaljak hogy leszoktassam ha lepisilta akkor kicsit ravagtam az orrara de hiaba, letisztitom a hangfalat es ugyan ugy odamegy. mit tegyek?

Figyelt kérdés

2023. szept. 25. 11:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
94%

#4 attól még, hogy te csak panellakást láttál belülről mások azért lakhatnak máshol is.


#9 ha nem értesz hozzá, hogy pl mélynyomót nem rakunk plafonra, akkor ne okoskodj bele.


Nem nagyon értek a kutyákhoz, de én is a távoltartó spray-el próbálkoznék. Ivaros a blöki?

2023. szept. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Már amikor szaglassza es emeli a labat, ordits ra, attol meggondolja magat. Parszor el kell vele jatszani, de hatasos. Ha megis lehugyozza, kizarni az udvarra par orat es nem foglalkozni vele... Legyen kovetkezmenye, az hogy megsimogatod az orrat, nem az, de verni se kell nyilvan.
2023. szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

8. Valaszolo

Mindenkepp keresek eggyet koszonom

2023. szept. 26. 00:19
 14/20 A kérdező kommentje:

9.valaszolo

Nem toom akkor telefonrol hallgatjuk e a zenet xdd

Mi az hogy kisfiam szebben nem tudsz beszelni?

2023. szept. 26. 00:22
 15/20 A kérdező kommentje:

10.valaszolo

Igen csak a hangfalat szokta

2023. szept. 26. 00:23
 16/20 anonim ***** válasza:
0%

Ha mulatós, vagy cigányzenét hallgattok, akkor nem csodálom, hogy lehugyozza :D


Hallgassatok rockzenét.


Valami punktól vegyél kisebb hangfalakat, és csapassatok valami rockot.

2023. szept. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Sorrendisegi szabalyokat reszleteiben ismerd meg es alkalmazd. Ezzel tudod csak tudatni a kutyaval a fonoki szereped es o automatikusan szot fogad es mem pisil a lakasodban.

Ez a kutya nyelve. Ezt ertu kizarolag. Nem az orrara utest.

2023. szept. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Az alomban a szuka rákoppint a kölykök orrára? Te hol láttál ilyet? Ha csak ennyire értesz a kutyákhoz, akkor neked kutyaiskola kellene! Az mindent elárul, hogy még egy szobatisztaságot sem tudtál megtanítani neki...
2023. szept. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

18.valaszolo

Igen lattam sokszor, tobb kutyam is volt mar

Szobatiszta a kutyam CSAK a hangfalra pisil es ezt nem ertem hogy miert es hogy mit csinaljak

2023. szept. 27. 20:16
 20/20 anonim ***** válasza:

Tehát nem szobatiszta, ha a lakásba ürít.


És mond már meg, melyik ujjával koppint a szuka a kölykök orrára? Ha ez a normális, ugyan küldj már erről videót! Vagy mond meg, mit szívtál, amikor ezt "láttad"...

2023. szept. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!