Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez a három hónapos kutya, kép...

Ez a három hónapos kutya, kép alapján szerintetek nagyjából mekkorára nő meg? Milyen fajta lehet?

Figyelt kérdés

Hány kiló lehet majd felnőtt korában sacperkábé? Köszi a válaszokat nagyon:)


[link]



2023. júl. 18. 19:44
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a menhely többet tudna mondani, mint innen kép alapján bárki is.

Nincs azzal gond, ha érdeklődsz tőlük.

2023. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
43.8 kg
2023. júl. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem túl jó szögből vannak a képek. Inkább érdeklődj a menhelynél, biztosan segítenek.
2023. júl. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én németjuhász és kaukázusi keveréknek nézem. És hát mindkettő egy nagytestű kutya.
2023. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
36%

a tappancs sokszor a merv ado. a baby kuytusoknal akik aztan nagy kutyak lesznek a tappancs jo nagy.

szerintem o nagytestu lesz (farkaskutya meret)

2023. júl. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy lába van szerintem is, meg a külseje is elég árulkodó, valamilyen ágon van benne németjuhász, kb akkora lesz.


Az enyémre a menhelyen azt mondták, hogy közepes méretű lesz, erre kb egy póniló lett 😂

2023. júl. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
#6 Nekem régen egy - mint később kiderült - kaukázusi keveréket adtak oda közepesre növő kölyök címszóval :D
2023. júl. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
45%

Nekem spicc keverknek tunik, szerintem olyan kozepes termetu lesz, max. 15 kilo.

Mondjuk nekunk az orokbefogadott kutyank 4 honapos volt, azt mondtak nagy lesz, hat nem nőtt sokat, 14 kilos lett. Elég lutri így, hogy pontos kort sem tudnak biztosan, a felmenoket meg vegkepp nem ismeri senki.

2023. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
30%
Hát, erről legfeljebb a jóisten mondja meg. Imádom, hogy párhetente mindig van egy ilyen kérdés, amikor azt nem fogjátok fel, hogy nyolchetesen még fajtatisztának is kinézhet a kiskutya (ezt használják ki a szaporítók), aztán fogalmad sincs, mi lesz belőle 1-2 év múlva. Akinek ez nem nyilvánvaló, az annyira világtalana a kutyákhoz, hogy ne is legyen neki.
2023. júl. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Köszi a hasznos válaszokat:)

A feleslegesen lekezelő, destruktív válaszokat légyszívesebben letiltanám, de úgy döntöttem, hogy nem rakok bele annyi energiát, hogy megtaláljam a blokkolás funkciót:)

2023. júl. 18. 21:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!