Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg fog fázni a kutyám a...

Meg fog fázni a kutyám a légkondi alatt?

Figyelt kérdés

Állandóan aláfekszik. Ha kikapcsolom, mindketten felgyulladunk, ha bekapcsolom, abban a pillanatban ott van alatta. Nincs szívem elzavarni, mert nem tudom, értené-e, miért nem fekhet azon a részen a parkettán, meg néha egyenesen odacibálja a pokrócát, hogy arra feküdjön, ha már elég hűvös van.

Lehet baja?



2023. júl. 17. 13:55
1 2
 1/18 Med_fet_ati ***** válasza:
71%
Sajnos igen, a miénk egyszer torokgyulladáskapott tőle.
2023. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem van annyi ösztöne, hogy tudja, mi a jó ránézve. Nem is lefelé irányul a levegő. Ha elkezd tüsszögni, úgyis észreveszed. És nyilván nem kell túl hidegre állítani.
2023. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%
A kutya oda megy, ahol neki jó. Nem lesz semmi baja.
2023. júl. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Pont ott fekszik, ahova fújja a levegőt, 21 fokra van állítva. Én is attól tartok, hogy torokgyulladása lesz, vagy hasonló.
2023. júl. 17. 14:07
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
21 fok túl kevés. Nálam 25-re van állítva, és kellemes a 32-höz képest. De lefelé fújja a levegőt? Nem lehet a lapát irányát változtatni?
2023. júl. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
30%
Kérdező, a 21 fok neked is túl kevés. A legideálisabb ha a kinti hőmérséklet-5 fokra állítod a légkondit.
2023. júl. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
A kinti hőmérséklet -5 fok 36-38 fokban nem reális! Kérdező, állítsd át 24-25 fokra, a ventillátort gyenge fokozatra és a légterelőt úgy, hogy vízszintesen vagy felfelé fújja a levegőt.
2023. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
Nekem is 25°-on van, úgy, hogy fel-le és jobbra-balra is mozognak a lapátok, így nem fújja ránk közvetlen. Egyébként de, megfázhat, és nem “tudja”, hogy mi a jó neki. Az enyém kifeküdt az erkélyre napozni, és leégett a füle szegénynek
2023. júl. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én nem bírom a meleget, úgyhogy a 21 fok marad, az tuti. Nem lehet állítani a lapátját, ez egy nagy, széles légkondi, minden irányba fújja, alatta is érezni, a szoba másik végében is érezni, mondjuk én épp ezt szeretem benne. Csak annyi volt a kérdés, meg tud-e így fázni a kutya, de akkor gondolom legközelebb kiküldöm a szobámból, és csak időszakosan járatom, hogy tudjon lenni bent.
2023. júl. 17. 18:33
 10/18 anonim ***** válasza:
35%
Kérdező - te sajnálod a légkondit a melegben dögledező kutyádtól? Kiküldöd a szerencsétlen állatot a helyiségből, ahol neked éppen jó?
2023. júl. 18. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!