Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jogi útra terelheti? Van...

Jogi útra terelheti? Van esélyem elveszteni a kutyám?

Figyelt kérdés
A kutya az enyém, az én nevemen van az adásvételi, a chip, az összes állatorvosi számláját én fizettem, én etettem stb. Viszont az exem most lobogtat pár blokkot hogy ő is költött a kutyára. Nem én kértem, hanem néha hozott valami apróságot. Mondtam neki ha annyira kell kifizetem neki, de ez nem érdekli. És hogy ő most ez alapján kéri a kutyát. Meg hogy mennyire megszerették már egymást. Nyilván a kutya is megszerette, ha egyszer együtt éltünk, együtt foglalkoztunk vele. De ki van zárva hogy odaadjam neki a kutyám. Eddig nem is aggódtam a fent emltettek miatt de most komolyan bíróságra vinné az egészet. Egy közös barát mondta hogy komolyan már fogadott ügyvédet meg minden. Teljesen nevetséges. Kicsit azért mégis aggódom hogy megteheti e. Nonszensz az egész, komolyan mint mikor anyámék váltak.... Esetleg tapasztalat? Ilyet tényleg lehet?
2023. jún. 23. 12:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Persze, terelni mindent terelhet, ha van sok fölösleges pénze egy olyan ügyre, ami biztos bukás.
2023. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem lehet, nyugi
2023. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
Ezzel nem tudja elvenni....
2023. jún. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

"Jogi útra terelheti?"

Igen, ahogy bármi mást is, akár tényleges ok nélkül is


"Van esélyem elveszteni a kutyám?"

Nincs, egyáltalán semmi esélye!

2023. jún. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

A lobogtatott blokkok egyébként pont nulla, azaz nulla dolgot bizonyítanak, mert kétlem, hogy szerepel rajta az ő és a kutya neve. Egyszerre. Onnantól meg pont akár a kukából is kiszedhette.

De mégis, mi a logika, ha ö kevesett, akkor elveszik tőled, és... akkor majd te lobogtatod, hogy detöbbet, és visszapereled? Vagy mi a igazzi cél? Mert az, hogy nyugodtan megszerzi, és az ővé lesz, kizárt.

Az a ügyvéd, aki erröl nem tájékoztatja eleve, egy pénzlehúzó.

2023. jún. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Fogadott ügyvédet?! Szerintem nincs olyan ügyvéd, aki ne röhögné ki a hülyeségét, egy eleve bukott ügyet nem vállal semmilyen ügyvéd!
2023. jún. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
96%
😂😂😂Ennyi erővel bárkitől el lehetne venni a kisállatát úgy, hogy veszel neki jutalomfalatkát, aztán lobogtatod a blokkot. 🤦‍♀️
2023. jún. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%

Más a gyerekéért nem harcol ennyire válásnál.

Ha ennyire ki akarja dobni a pénzt az ablakon egy veszett ügyért (azért, mert vett neki két darab teniszlabdát, még nem lesz az övé), tegye csak, legalább nevetnek egy jót a bíróságon.

Nem vehetik el tőled, a te neveden van és csak ez számít. Azért nem ítélik oda exednek, mert szegény Fifike annyira hiányolni fogja.

2023. jún. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Az az ügyvéd honnan bújt elő, aki ezt elvállalta? You made my day, bro.

Egyébként meg... ugyanmár. Esélytelen, hogy elvegyék a kutyádat. A te neveden van, a te kutyád, tök mindegy, ki mennyi jutalomfalatot vett neki.

2023. jún. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
92%
Ilyen sok pénze van az exednek, hogy képes egy veszett ügyet finanszírozni?
2023. jún. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!