Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy nyolc éves kutyát, hogyan...

Egy nyolc éves kutyát, hogyan tudnék megnevelni?

Figyelt kérdés
Ha szépen tudna sétálni már az is egy álom lenne. Ha meglátja a hámot meg a pórázt teljesen izgalomba jön, most már eljutottunk oda hogy nagy nehezen letudom ültetni és bár látom h pattanásig feszülnek az idegei, h csattanjon a hám meg a póráz de addig ül. Majd elindulunk de egyfolytában húz. Olyankor elindulunk a másik irányba, majd ha pár lépést tudunk szépen menni megdicsérem és megyünk az eredeti útvonalon. De ha találkozunk egy biciklissel vagy kutyával elvesztettem. Mit tudnék ezzel a helyzettel kezdeni? Minden nap viszem sétálni minimum egy órát kint vagyunk, bár látom rajta h a szellemi fárasztást is igényli. Séta közben a jutalomfalat nem érdekli. Sőt amint meglátja a pórázt, semmi más nem érdekli csakhogy menjünk.
2023. jún. 19. 20:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Segíthet az elején, hogy mikor indultok, és akkor húz kifele, mondod hogy NEM, és visszamentek a házba, leül, vársz egy kicsit, majd megint elindultok. Türelemjáték sajnos, illetve a séta előtti fárasztást én is tudom javasolni, ilyen melegben pl a “lickimat” bigyóba fagyaszthatsz neki gyümölcsöt, joghurtot, mogyoróvajat és ezek bármilyen kombinációját. 20 perc nyalogatás azért le szokta szívni az energiájukat, és finom, plusz hideg is
2023. jún. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!