Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyiért jár hozzád házhoz...

Mennyiért jár hozzád házhoz járó kiképző, mennyiért jársz kutyasuliba, hány alkalomra?

Figyelt kérdés

Kicsit ledobbentem az árakon. Házhoz járó képzés, 10.000 Ft/alkalom. 1 alkalom 1 óra. Kozmetikusnak, körmösnek, fodrásznak nem fizetek ennyit, pedig ott van anyagkoltseg, fűteni/hűteni kell a helyet, áramot kell fizetni stb. Egy kijárós képző pedig tényleg csak a tudását adja, esetleg az üzemanyag van ebben az árban benne (de 10 kilométernél nem utazik többet, bármelyik pontjáról is indul a városnak)


Kíváncsiságból néztem tanfolyamot is, 15 alkalmas 60 ezer, 10 alkalmas 40 ezer. Kicsit elszálltnak érzem. Szóval tapasztalok érdekelnének, ti mennyit fizettek a fent említett szolgáltatásokért.


Emlékszem, 2 éve, amikor utoljára járt az előző kutyám csoportos tanfolyamra, 15 alkalom 30, majd 35 ezer volt.


Nem ocsarolok senkit, majd eldöntöm, hogy nekem megér -e ez a tudás ennyit, csupán kíváncsi vagyok nálatok mennyibe kerülnek.


2023. máj. 4. 11:42
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
5000 alatt már profi nyelvtanár se nagyon van, nagyvárosban kétlem h sokkal olcsóbb képzést találnál. :/
2023. máj. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 s4rik4 válasza:
95%

Szia! Teljesen normális áron láttad, sőt konkrétan ez valahol a középmezőnyben van.

Miért ennyi? Lehet, hogy fűteni nem kell, anyagköltség "nincs" és egyebek, viszont az az 1 óra a házhoz menetel miatt inkább másfél vagy kettő, amit ugyanúgy fizetsz a kényelmedért, hogy nem Te mentél el valahova. Illetve azt is fizeted, hogy melletted még nem 5 másik párosra is figyel a kiképző, hanem csak rátok. Azért a matek nagyon arra jön ki, hogy az egyéni oktatás nem túl jövedelmező, még ha nem is úgy tűnik. Gondold el, ugyanannyi idő alatt 3x több pénzt szed be csoportból, mint az egyéniből, és még "házhoz is jönnek" a gazdik.


Nem jó összehasonlítás a fodrász, hogy ott mennyit fizetsz. Mert itt kifizetsz 10-12 alkalmat 100-120 000 Ft-ért és kis szerencsével megvagy 15 évre. De jó lenne egy 100 000 Ft-os hajvágás, ami kitart ennyi ideig. :)


Én sportolni járok a kutyámmal (agility), heti 2 alkalom, darabja 4500 Ft és 2-en vagyunk 1 órán belül, azaz fél órát vagyunk pályán, és ezt már 5. éve. Nem olcsó, de itt jön az utolsó mondatod, mindenki eldöntheti neki mi mennyit ér. Bár ha egy tanácsot elfogadsz, olcsó "szakemberhez" inkább ne menj. Több baj lehet utána, mint előtte volt...

2023. máj. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Mifelénk a 8 alkalmas (4 hétvége, 8*1 óra) alapozó tanfolyam 45000. Szerintem is sok, nem ad annyit.
2023. máj. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

3-as vagyok:

Az egyéni foglalkozás 7000/óra, nem háznál.

Pest megye.

2023. máj. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy alkalom agility 4100 és 6500 között van, attól függ, hogy hova megyek, de ha csak pályát bérlek, az 2000 ft/fél óra.


Sose kértem még háznál képzést. Tudok pár olyan sulit, ahol még mindig 3000 ft körül van egy alkalom (bármilyen foglalkozás) és szerintem teljesen rendben vannak.

2023. máj. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ne hivj hazhoz senkit. Lerombolja atekintelyed azzal,h egy idegent beengedsz es parancsolgat neked a kutyaelott!!


Nagyon nagy bajt okoz vele!!!

2023. máj. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én hozzájuk jártam tavaly, 8 hét heti 1 nap + vizsga: [link]

Ugyanennyit fizettem, mint ami a lap alján az aktuális alacsonyabb ár. Nekem nagyon hasznos volt, a kutyám is élvezte, jól oktatnak, mentett, előéletes, bizonyos dolgoktól félős, reaktív kutyával mentem hozzájuk, sok jó tippet kaptam tőlük, és azóta is olvasom a bejegyzéseiket közösségi oldalon. A módszereik mellett nekem az is jó volt, hogy valós környezetben van az oktatás, nem egy elkerített helyen, ahol csak az adott csoport van.

2023. máj. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 2 éve akihez jártam magántréner ő 6000/ alkalom volt, mondjuk ha kicsit több lett mint 1 óra nem számolta fel. Most egy ismerősöm jár hozzá már 8 ezer/alkalom.


Viszont előtte sajnos aki egyszer eljött a városba,az 10 ezret kért és nagyon nem volt szimpatikus,meg a módszer sem vált be, időpontot egyeztetni lehetetlenség volt. Végül hagytam a francba. elég volt az egy alkalom :D

2023. máj. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!