Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan fárasszak le egy...

Hogyan fárasszak le egy kaukázusi kölyköt?

Figyelt kérdés
Most lesz 9 hetes a kis kopé, de rongyozason kívül, meg azon kívül, hogy szettepne az összes ruhám, egyszerűen nem jut eszembe vmi játék, próbáltam fogocskazni vele, de 2 perc után megunta azt is, van neki rágócsontja, azzal elvan, de ennyi, valakinek valami ötlet?

2023. márc. 1. 23:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%
#2 Vagyok a "tilos kivinnit" természetesen a külvilágba, kutyák közé értettem. Saját udvarában nyugodtan rohangálhat a kutya, de amíg nincs meg minden parvo oltás, addig nem mehet közösségbe.
2023. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
86%
#8 Mondjuk nem azt mondta senki, hogy a házból ne vigye ki, hanem hogy ne kezdje el szocializálni idegenekkel, amíg nincs oltva... Senki nem mondta, hogy bent tartja.
2023. márc. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
76%

Esetleg labdázás? Szimatolós feladat is jó lehet. Megmutatsz neki valami finom falatot, aztán eldugod (eleinte úgy hogy lássa hova), neki meg meg kell keresnie. Vagy készíts neki szimatszőnyeget.

Tanítgathatod is, de csak kedvesen, játékosan, sok jutifalattal és rövid ideig. Nagyon baba még, nem kell még a keménykedés, maximum a határozott NEM parancs.

2023. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%
Uszítsd az udvarodra betévedő kóbor/kóborolni hagyott macskákra.
2023. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
84%
Sétáltatsd,taníts neki dolgokat, játszani is kellene vele.Ebben a korban még ne kezd el vele semmilyen sportot se űzni és futni se vidd el,mert ahhoz még a csontjai nem eléggé erősek.
2023. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt túldimenzionálni. Nem rossz attól, hogy szétszedi minden ruhádat, kölyök, játszik. Pakolj neki oda cuccokat, amiket nem baj, ha szétszed, vagy nem tud szétszedni. Erősebb, elágazó faágak a megfelelő méretben pl. tök jól lefoglalhatják. Az én kutyámnak a kedvence kicsiként egy műanyag locsolókanna volt. Nem tudta átfogni a mérete miatt, de ahogy próbálkozott, ugyebár arrébb lökődött a kanna, így aktív játék volt.

Rongyozz vele, szaladgáljatok, menjetek ki sétálni, ha tudtok kutyailag nem túl terhelt helyre menni. Nem kell konkrétan hű de lefárasztanod a kutyát, kicsi még, csak foglalkozz vele.

2023. márc. 4. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%
Kár hogy úgy lett KAUKÁZUSID hogy azt se tudod hogy hogy kell lefárasztani. De ahogy gondolod.
2023. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!