Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jön ki ebben a helyzetbe...

Miért jön ki ebben a helyzetben a kutyám pénisze? (leírásban)

Figyelt kérdés
Van egy lassan 8 hónapos kan kutyám. Szoktam olyat csinálni, hogy a szőnyegre leülök, ilyenkor egyből oda szokott jönni hozzám, leül, ölelgetem, simogatom. Arra szoktam figyelmes lenni ilyenkor, hogy az esetek nagy többségében kibújik a hímvesszője, akár percekig. Sokat vagyok vele, még egyszer sem próbált meghágni, szuka kutyákat sem olyan gyakran. Nyilván nem csinálok vele semmi perverz dolgot, mielőtt még valaki erre gondolna. Szóval mitől lehet ez?

2022. dec. 10. 13:38
1 2
 11/18 anonim válasza:
100%

Szerintem kutya fajta fűggő is. Nekem van két nagytestű kutyám, egy németjuhász és egy keverék farkaskutya. Nos, a németjuhásznak még egyszer se láttam kibújni, de a keveréknek rendszeresen látom amikor leül hogy kijön neki.

Amiatt aggódok hogy többször láttam hogy belefekszik úgy a porba. Nem lehet ebből valami baj?

2022. dec. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
15%

Nálunk is volt ilyen "probléma" és én utána olvasgattam ezeknek a dolgoknak.

Én azt olvastam, hogy akinek kan kutyája van, annak bekell vállalnia, hogy néha kézzel segíteni kell rajta.

Ők teli vannak feszültséggel, hisz ők nem tudnak önkielégítést végezni.

Gondoljatok bele, hogy ha mi férfiak is ebben a helyzetben lennénk.

Akinek nincs nő az életében évek óta, az nem tudna megkönnyebbűlni. Az borzasztó lenne.

Szerintem te is kedves kérdező.

Segíts rajta, és meglátod, sokkal nyugodtabb, bújósabb lesz.

2022. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
13%
Moderátor kérem nézzem rá a kérdésre, mert egyszer válaszoltam és azóta folyamatosan jön nekem értesítés mozgás esetén, HOLOTT MÁR 3X TÖRÖLTEM magamnál a kérdést. Valahogy szedjék le, nem szeretnék álladnóan kutyapéniszről olvasni. Köszönöm.
2022. dec. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ket ivartalanitott tacsko kutyam van, az egyiknek ritkabban, a masiknak mindig kijon a kukija amikor olbeveszem, eleinte furcsalltam de mar hozzaszoktam. Par perc utan visszahuzza.
2022. dec. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
8%

14.

Kijön neki mert felizgatod őt.

Miért nem teszel pontot az ügy végére??? Miért nem simogatod el???

Szerencsétlen kutyuska. 😥😢

2022. dec. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
86%
Mivel izgatom fel te szerencsetlen vadbarom? Gusztustalan vagy.
2022. dec. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
10%

Ölbeveszed.

Tehát simogatod, dédelgeted, puszilgatod.

2022. dec. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 manly válasza:
21%
Női illat miatt talán.
2022. dec. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!