Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért jön ki ebben a helyzetbe...

Miért jön ki ebben a helyzetben a kutyám pénisze? (leírásban)

Figyelt kérdés
Van egy lassan 8 hónapos kan kutyám. Szoktam olyat csinálni, hogy a szőnyegre leülök, ilyenkor egyből oda szokott jönni hozzám, leül, ölelgetem, simogatom. Arra szoktam figyelmes lenni ilyenkor, hogy az esetek nagy többségében kibújik a hímvesszője, akár percekig. Sokat vagyok vele, még egyszer sem próbált meghágni, szuka kutyákat sem olyan gyakran. Nyilván nem csinálok vele semmi perverz dolgot, mielőtt még valaki erre gondolna. Szóval mitől lehet ez?

2022. dec. 10. 13:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
Ivartalanítsd.
2022. dec. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

1#


Ivarosan hagyom valószínűleg, a kérdésem mondjuk más volt.

2022. dec. 10. 14:02
 3/18 anonim ***** válasza:
89%
Okát nem tudom, de én is tapasztaltam már minden kan kutyámnál, szerintem normális általános dolog ez.
2022. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%
Normális dolog, az izgatottságtól jön ki nekik. Az enyémnek is mindig kijön mikor játszunk például.
2022. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
53%

Nyilván nem csinálsz vele semmi perverz dolgot, mivel a kutyák nem úgy működnek, mint az ember, és bármilyen más okból is kijöhet neki, mint például dominancia, úgyhogy amikor elkezd majd meghágni, azt nem azért csinálja, mert kanos, hanem mert így jelzi, hogy ő a domináns kan és nem te.


Ivartalanítsd amúgy.

2022. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
52%
Ugyanezt kiírtam. Bezzeg az én kérdésem törölték
2022. dec. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
6 vagyo.Az enyém ivartalanítva volt, úgyhogy rosszak az itt elhangzó tanácsok.
2022. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Izgatott a jatek miatt, ennyi. Semmi szexualis dolgot vagy dominanciat nem kell belelatni. Ha nagyon örülnek, akkor is kint van.

Ha eppen ugy ül, hogy felhuzodik rajta a bőr, akkor is. Ivartalanitott kutyarol beszelek, meg azzal sincs osszefuggesben.

2022. dec. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%
6. Van aki nyalakszik felfelé, vagy a törlős WC-re ment.
2022. dec. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Csak izgatottságot és örömöt jelent. Semmi egyéb oka nincs.

Azt jelenti, hogy boldog, úgyhogy örülj neki. :)

2022. dec. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!