Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen cipőt vegyek a kutyámra...

Milyen cipőt vegyek a kutyámra, hogy télen ne marja szét a talpát a só télen?

Figyelt kérdés
Egy nagy testű kutyáról lenne szó

2022. nov. 23. 21:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Márka is jöhet
2022. nov. 23. 21:56
 2/8 anonim ***** válasza:
24%
Én megoldom cipő nélkül, ha sántikál, kiszedem a körmei közül a sózott havat. Van nálam egy tiszta fehér szivacs a kakis zacskó és a kislapát mellett.
2022. nov. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
2022. nov. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj, a kérdésben nem tudok segíteni, egyébként pont azért nyitottam meg, mert én is hasonló helyzetbe vagyok, nagytestű kutyára keresek cipőt télre...


Viszont! Amit a 4-es linkelt, onnan csak óvatosan rendelj, kizárólag utánvéttel, igaz van ÁSZF és elvileg Magyarországon van bejegyezve, de olyan magyartalanok a leírások (pl. féldrágakőből készült nyaklánccal és lelógó bájjal csodálatosan mutatnak), a cipőknél egyetlen vélemény van, amiről ordít, hogy kamu egy gyenge félrefordítás. Szóval innen csak óvatosan!!



Én egyébként ezt néztem ki, de sajnos tapasztalatom nincs vele: [link] én attól tartok, hogy nagyon könnyen lecsúszik, meg ez ugye hivatalosan nem is erre a célra van, az is lehet, hogy a cipő is hamar tönkre menne a sótól. Összességében tehát én is tanácstalan vagyok egyelőre, az tuti, hogy a 4-es által linkelt oldalról tuti nem merek venni semmit :D

2022. nov. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
96%

Nekem állatorvos ajánlotta, hogy vastagon kenjen be a tappancsát séta előtt vazelinnal.

Ez képez egy réteget ami miatt a só nem tudja megmarni a kutya talpat. Több mint 5 éve minden télen ezt csináljuk és bevált.

Gyógyszertárban vény nélkül párszáz forintért lehet kapni.

2022. nov. 24. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mancsápoló krémet használok, ami képez rajta egy méhviaszos réteget. Egész évben hasznos, de télen kifejezetten ajánlott.

Próbáltam a cipőt is egyébként, de kb tíz másodperc alatt tépte le magáról az egyiket, a másikat pedig magától hagyta el pár lépés után, hiába volt rendesen ráapplikálva. Addig meg úgy ment, mintha nem lenne gravitáció. Mókás volt egyébként, de nem vált be.

2022. nov. 24. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
5össel, hatossal egyetértek.
2022. nov. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én sem tudok tippet adni, én próbáltam már kutyacipőt, de nem volt olyan, ami nem jött le gyorsan a kutyám lábáról, és nála még farkaskarom is nehezíti a választást. Idén a krémezést fogom kipróbálni, már emiatt megérte megnyitni a kérdést.
2022. nov. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!