Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha lefelé lépcsőzés közben...

Ha lefelé lépcsőzés közben megtartom valamennyire a kutyát a hámjánál, akkor kevésbé terheli a gerincét?

Figyelt kérdés
10 lépcsőfok vezet a liftig, napi 3x sétálunk. Tacskó keverék, de nem az a nagyon rövid lábú típus. Felvenni nem tudom, mert másik kutyám térde rossz, neki tilos a lépcsőzés, őt cipelem fel-le. Mindketten kapnak porcvédő készítményt. Úgy hallottam a lefelé menet káros a gerincre, nem a felfelé. Azzal segítek, ha megtartom a súlyát?
2022. okt. 14. 23:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%

A tíz lépcsőfokig nem tudod mindkettőt a két hónod alá venni legalább akkor,amikor sétáltok és nincs nálad táska, bevásárlószatyor? De szerintem a hám is megfelel, ha máshogy nem tudod megoldani.

Mennyi idős egyébként?

2022. okt. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem, mert bár kistestű, hosszú a kutya és 2 kéz kell hozzá, hogy ne lógjon a hátsó fele. Ha csak nem rakom kb egymásra őket, akkor nem megoldható. 2 éves.
2022. okt. 15. 12:08
 13/14 anonim ***** válasza:
92%
Közös képviselet felé jelezzétek az igényt az akadálymentesítésre, esetleg össze lehet szedni, kinek van még ezzel kapcsolatban hiányérzete, babakocsis kisgyerekesek biztosan, idősek is kerekes táskákkal közlekednek már, mikor nem bírnak cipelni, nekik is jobb lenne a rámpa. Nálunk csak az egyik oldalon van, de van.
2022. okt. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kellene venned egy kutyahordozót (ha elbírod egyszerre kettőjüket):

[link]

2022. okt. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!