Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért rasszista a kutyám?...

Miért rasszista a kutyám? Miért csak a cigányokat ugatja meg?

Figyelt kérdés

Nagyon békés és barátságos kutya, senkit nem ugat meg, kivéve a cigányokat. De miért? Még a postást is megnyalogatja, de ha egy cigány elmegy az utcában, akkor eszeveszett ugatásban tör ki és látszik, hogy haragszik rájuk. Senki nem nevelte erre, valamiért önkéntelenül útálja őket. Igazából azt sem tudom, hogy mi alapján tudja megkülönböztetni őket, de mégis megteszi.

Mi lehet ennek az oka?



2022. okt. 10. 10:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
A kutya nem rasszista, ő megalapozza az előítéleteit.
2022. okt. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 NTBS ***** válasza:
91%
Illatok, rossz emlékek, zaj.
2022. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
96%
Az egyik kutyám nekem is nagyon utálja őket. Kóbor kutyus volt, úgy fogadtam be. Valószínűleg bántottàk előttem, mert akkor már egy éves volt, és nagyon félős kutyu volt még akkor. Ma már morog, harapja őket, ugatja, stb.
2022. okt. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

A mi sinteresunk a dominans agresszivitasra hajlamos embereket ugatja stb. Neha kicsit racsip.

Ezek kozott egesz veletlen sok a cigany.

2022. okt. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
100%

Ez a normális!

Tudják, hogy hulladékok !

2022. okt. 22. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Senior Séf ***** válasza:
100%
Az én kutyám is ilyen. Mondjuk, nálunk csak a cigánykölkek vonulnak a boltba naponta többször, azok meg szinte mindig deviáns viselkedést mutatnak. Azt is érezheti a kutya, hogy ez nekem nem tetszik.
2022. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
53%
a kutyád okosabb az átlagnál őrizd meg es ha cigo jar arra nyisd ki a kaput
2022. okt. 31. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!