Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért rasszista a kutyám?...

Miért rasszista a kutyám? Miért csak a cigányokat ugatja meg?

Figyelt kérdés

Nagyon békés és barátságos kutya, senkit nem ugat meg, kivéve a cigányokat. De miért? Még a postást is megnyalogatja, de ha egy cigány elmegy az utcában, akkor eszeveszett ugatásban tör ki és látszik, hogy haragszik rájuk. Senki nem nevelte erre, valamiért önkéntelenül útálja őket. Igazából azt sem tudom, hogy mi alapján tudja megkülönböztetni őket, de mégis megteszi.

Mi lehet ennek az oka?



2022. okt. 10. 10:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Szag alapján, esetleg?
2022. okt. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
96%

Nekem sajnos a hajléktalanokat szokta… valószínűleg a szag nem tetszik neki…

2-es. Aztán mire föl jelentetted a kérdést? Semmit nem sértett vele, egy egyszerű kérdés volt.

2022. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
8%
XD
2022. okt. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
Honnan van a kutya? Nem mentett véletlenül? Nekem is volt egy olyan kutyám aki minden cigányt megugatott. Neki nagyon rossz előélete volt mielőtt hozzánk került, és arra jutottunk hogy valószínűleg rossz tapasztalata van valami cigány emberrel, és a többit is vele azonosítja.
2022. okt. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó vagyok, am nem feltétlen azért ugatja meg, mert rasszista, az is lehet hogy egy akármilyen embert is megugatna aki gyanús neki, mert mit tudom én a kerítésnél leselkedik az udvarba vagy bármi. A kutyák megérzik ki miért megy a kapuhoz hogy mit csinál a postás, a pizzafutár, a gázóra leolvasó stb. Érzik kinek mi a szándéka. Nem hiszem hogy a bőrszínre ugornának.
2022. okt. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Igen, nyílván a kutya ránézésre ugat, hogyne :D Szag alapján, előélet alapján stb.
2022. okt. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
87%

Volna egy tippem. Csendesen vagy hangosan vonulnak a cigányok az utcán? Ha zajosak, lehet, hogy az zavarja a kutyát, és ezért ugat.

Volt nekünk is egy kutyánk, amelyik mindig az elhaladó ovisokat ugatta - volt egy óvoda az utca végén. A nyüzsgő, csicsergő óvodások hangja zavarta a kutyát. Egyedül ballagó felnőttre, kamaszra rá se nézett.

2022. okt. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%

"Csendesen vagy hangosan vonulnak a cigányok az utcán?"

Hallottál már csendesen cigányokat?

2022. okt. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
81%

"Hallottál már csendesen cigányokat?"


Volt cigány bnőm, náluk ez a szokás. Am normálisak voltak, de szerettek hangosak lenni, és hangosan zenét hallgatni. Az a mottójuk hogy "majd a koporsóban csend lesz".

2022. okt. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyám is ilyen, ha mennek a járdán, kettőt vakkant, de a cigányokat, a bolondokat és a részegeket ki nem állhatja, feláll a hátán a szőr, hörög és nagyon durván fogja őket. Hozzáteszem, a környékbeli kutyák hasonlóan reagálnak. A kutyáknak érzékeny az orra és bizony van olyan, hogy "rasszisták", vagy valaki nem szimpi nekik valamiért.
2022. okt. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!