Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Állatorvosnál van lehetőség...

Állatorvosnál van lehetőség később fizetni?

Figyelt kérdés
Hétvégen lesántult a kutyusom, ma délután megyünk vele dokihoz, de fizu előtt vagyunk és félek, hogy nem lesz elég pénzem kifizetni a vizsgálatot vagy a gyógyszereket ha kell neki. Lehet ilyenkor később utalni, vagy kérni csekket vagy valami hasonló?
2022. okt. 3. 14:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell beszélni az orvossal, mielőtt odamentek. Sok orvos ad részletre lehetőséget. de ez orvostól függ.
2022. okt. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha elég régóta jártok és 1-2 napról van szó általában meg lehet beszélni. Ha most először lát akkor kevésbé esélyes.
2022. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A mi orvosunknál van erre lehetőség.

Kérdezd meg telefonon mielőtt elindultok.

2022. okt. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvostól függ, ha jól ismer benneteket a doki, nagyobb az esély rá.
2022. okt. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 éve járok a jelenlegihez, covid alatt volt egy nagyobb kiadás sajnos, nem volt pénz állatorvosra, szó nélkül mondta, hogy ne vicceljen velem, nyugodtan fizetheti részletben, és, ha később úgy érzi, akkor a maradékot egyben kifizetheti.
2022. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt már,hogy nem vittem elég pénzt, mondtam a dokinak,hogy visszajövök fel órán belül, de mondta,hogy raer, ha hozom a kutyát kontrollra pár nap múlva. Szerintem ha ismer a dokid, megoldható, nem szokott gond lenni belőle.

De az én dokimnál volt olyan is,akik behozták a kutyájukat, és előre közölték (sírva kb, én sajnáltam őket) hogy nem fognak tudni fizetni, a dokim szó nélkül behívta őket. Amikor jöttek ki, hallottam,hogy alapítványhoz irányítja őket, akik segítehetnek nekik a későbbiekben, ha máskor ilyesmi probléma adódna.

2022. okt. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek, kicsit megnyugtattatok.

Évek óta ide járunk minden állatunkkal egyébként.

2022. okt. 3. 15:18
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van esély rá. :)
2022. okt. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!