Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valaki ismer olyan kennelt,...

Valaki ismer olyan kennelt, ahol Moszkvai Őrkutyákat tenyésztenek?

Figyelt kérdés
Nemsokára elköltözünk és szeretnénk még egy kutyát, megbízható helyről.

2022. aug. 15. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
7%
Azt nem ismerek, de Bernáthegyit igen .
2022. aug. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
2022. aug. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
1est le lehet pontozni, szinte ugyanaz az a 2 kutya...
2022. aug. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon nem, foleg jellemben kb eg es fold.
2022. aug. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarországon a leghíresebb a Bozsoki Harci kennel, itt vannak még javaslatok, nem tudom mennyire aktív még a többi kennel, amit itt írtak: https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7684596-tudt..
2022. aug. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy híres, nem feltétlenül olyan jó.(nem feltétlenül rájuk értem..)
2022. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezzel abszolút egyetértek, azért is írtam legismertebbet, nem legjobbat :) A fajtával egyébként nincs személyes tapasztalatom, amennyire követem a hazai kutyás közösséget csak onnan ismerem, de amennyire látom nagyon sok tenyésztő nincs is itthon. Népszerű fajtáknál egyébként még igazabbnak tartom, hogy az ismertség nem egyenlő a minőséggel, de moszkvai őrkutyában tényleg nincs elég tapasztalatom, hogy bármelyik kennelről is véleményt tudjak írni :)
2022. aug. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egresvölgyi kennel

Nagyon szépek ott a kutyák és a gazdi is szimpatikusnak tűnik. Tiktokon láttam jó pár videójukat. 😊

2022. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ugyanaz a két kutya. A moszkvai az bernáthegyi, kaukázusi és orosz foltos kopó keresztezése. Csak kinézetben hasonlít a bernáthegyire, annál sokkal temperamentumosabb viselkedésű.

Azért van itthon kevés tenyésztő, mert az FCI által nem elismert fajta, így tenyészteni se tudod az itthon elterjedt Meoesz/FCI törzskönyvvel, csak mással.

Az én szukám is ukrajnai/RKC törzskönyves.

2023. máj. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!