Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutya megfogja a macska...

A kutya megfogja a macska nyakörvét és fut vele?

Figyelt kérdés

Egy 8 hónapos shiba inum van és sokszor szoktak játszani a cicával. Azon kívül nem agresszív a macskákkal, csak nagyon játékos.

Mostanában azt szokta csinálni, hogy megfogja a macskának a nyakörvét és húzza, valamikor fut is körbe vele. Ezt nemrég vettem észre és csak akkor csinálja mikor nem figyelek (pl. bent vagyok a házban és az ablakon át veszem észre), de amikor ott vagyok nem csinálja.

A macskáról nem nagyon tudom levenni a nyakörvet, mert szokott kóborolni és nem akarom, hogy valaki az utcán megfogja és hazavigye (kinti a kutya és a cica is).

A macska nem szokott vissza verekedni és nem védi meg magát, amit furcsállok is.

Esetleg van erre magyarázat, hogy miért csinálja?



2022. júl. 8. 19:59
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
92%
Akkor a kerdesedre a valasz: a kutya jatszik, a nyakorvon van fogas. A ket kutyam is csinalja neha. Eleg balesetveszelyes a macskara nezve az eroviszonyokat tekintve.
2022. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!