Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi esély van a teljes...

Mennyi esély van a teljes felépülésre?

Figyelt kérdés
Tegnap este a német juhászunk fulladt, zihált, nehezen vette a levegőt, nem kérte a vacsorát, levert volt és zöld váladékos volt a szeme. Rögtön elindultunk dokihoz, ahol a röntgen alapján két diagnózist állítottak fel. Az egyik lehetőség a bronchitis, erre elkezdték adni a köptetőt, antibiotikumot, a szemére pedig szemcseppet. A másik doki is megnézte a felvételt, aki a rendelőben volt, ő pedig szívmegnagyobbodásra gyanakodott és arra, hogy a tüdejében ödéma van jelen. Erre kap vízhajtót, ma megyünk szívultrahangra és szívférgesség vizsgálatra. A felvételen csúnya a tüdeje, meg is lepődtek, mikor mondtam, hogy csak 3 éves. Étvágya már van, a kedve is jobb valamivel, viszont továbbra is nehezen veszi a levegőt. Én már 1 éve is láttam rajta enyhe nehézlégzést, mintha kapkodna a levegő után, de párom kinevetett és kigúnyolt, hogy csak beképzelem, nincs a kutyának semmi baja, így ezzel a problémával nem is látta orvos. Azt olvastam a neten, hogy ha a szívével van ilyen jellegű probléma, ahol már tüdőödéma is jelen van, akkor már csak pár hónapig fog élni. Van valakinek ezzel tapasztalata? Nagyon aggódok...

2022. máj. 31. 10:30
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Szedi tovabb az antibiotikumot, a koptetoket, kicsit megemelte a doki a vizhajto adagjat. Kap melle Panangint, hogy ne hajtsunk ki belole minden vizet.
2022. máj. 31. 19:22
 22/27 A kérdező kommentje:

Ma delutan elment a kutyus.

Mindenkinek nagyon szepen koszonom a segitseget!

2022. jún. 1. 18:56
 23/27 anonim ***** válasza:

:(


részvétem! bíztam benne, hogy megerősödik.

2022. jún. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom. :(
2022. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Mi is nagyon biztunk benne. De sajnos legyozte.

A masik kutyusunkat gyorsan elvittuk szuresre, o halisten negativ lett, szoval elkezdtuk a megelozo tablettat adni neki.

2022. jún. 2. 07:57
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Remélem ez jó tanulság számodra, hogy legközelebb ne a párodra hallgass, hanem vidd időben orvoshoz.. Sajnálom a kutyust, nem ezt érdemelte..
2022. jún. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Igen, kemeny aron, de mindketten megtanultuk. Neki is buntudata van, jogosan. Allatorvost is valtottunk, aki nem vezet minket felre es rendesen tajekoztat mindenrol. Nem ezt erdemelte, nagyon jo kutya volt. Az utolso estejen bent aludt meg velunk, ahogy az elso estejen is tortent, mikor hozzank kerult. Aznap este elmondtam neki, hogy mennyire szeretjuk es meg fog gyogyulni, minden rendben lesz es hogy nagyon nagyon jo kutyus. Nem ertette nyilvan, de szerintem tudta. Mindenki szerette, sokan megsirattak az ismeroseink kozul is. Ha nincs mennyorszag, o akkor is oda kerul. 🖤
2022. jún. 2. 10:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!