Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire veszélyes egy border...

Mennyire veszélyes egy border collie a cicáimra?

Figyelt kérdés

Régóta szeretnék egy mentett (tehát nem feltétlen fajtatiszta) bordert, de ebben a kategóriában olvastam több embertől is, hogy az évekig megbízható kutya szét tépte a macskáit, mire hazaért. Meglepett, hogy mennyien írtak hasonlót, mert gyerekként nekünk több cicánk, kutyánk volt együtt és soha nem bántották egymást. Viszont elég szorongó vagyok, így ennek lehetőségétől is megijedtem, mert nagyon szeretem a már meglévő 2 cicámat. Tudom, hogy a border általában jól kijön más állatokkal meg persze a konkrét kutyától is függ. De ti mit gondoltok, mennyire reális az aggodalmam, tényleg előfordul, hogy sokáig úgy tűnik el van a kutya a cicával, aztán megöli?

(kertes házban lakunk, a kutyát kinti-bentinek szeretnénk, tehát pl. téli fagyban nem hagynánk kint, míg dolgozunk.)


2022. ápr. 2. 10:57
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Bordert szeretnék mindenképp, azon nem változtatok. Mindenesetre nem hagyom őket egy légtérben felügyelet nélkül.
2022. ápr. 2. 12:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!