Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutya elkóborol otthonr...

Ha egy kutya elkóborol otthonról, miért nem megy vissza haza?

Figyelt kérdés
Egy kis faluról van szó, ahonnan 10 kilóméterekre vannak a következő települések,(nem hiszem, hogy csak úgy elmegy olyan messzire) mások nem fogták be mert akkor tudni lehetne (mint írtam kis falu) akkor hova tudott eltünni egy szuka kutya?

2022. márc. 12. 21:02
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
37%
#28 mi az, hogy “ez van”? Egy érző lényről beszélsz, akire nincs időd, te meg csak flegmulsz, hogy “ez van”. Ha nincs időd kutyára, akkor ne legyen kutyád, mert boldogtalan lesz szerencsétlen. Ez lett az eredménye, magadnak köszönheted, hogy elszökött. Csak őt sajnálom, téged nem. Amúgy én otthonról dolgozok, de ha be kéne járnom, 10 óra lenne, mivel 1 óra az út és 8 órás a munkaidőm. Mi ebben a hihetetlen?
2022. márc. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:

Az "Ez van" szóhasználatot az út hosszára, munkaidőre értettem, hogy ezzel nem tudok mit csinálni, nem tudok változtatni rajta.

Örülök, hogy 8 órás munkaidőd van. Nekem soha nem volt.

2022. márc. 13. 19:29
 33/40 anonim ***** válasza:
55%
"Utazással együtt mindenki kb. 10 órát van el munka miatt otthonról" Valóban. ezért kéne ismerni az adott fajta igényeit, hogy olyat válaszon a gazdi akit e nem visel meg szörnyen. Ha nem lehet emberségesen állatot tartani, akkor inkább nem kéne tartani.
2022. márc. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
71%
És ha már le lett szólva sok válasz hagy válaszoljak: azért nem megy haza, mert nem érzi ott jól magát, az elégtelen törődés, számára nem megfelelő körülmények miatt.
2022. márc. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 A kérdező kommentje:

12 órábab vagyok, de voltam már 15-ben is.

Értem én a válaszokat, de 5 éven keresztül nem volt semmi gond.

2022. márc. 13. 19:41
 36/40 anonim ***** válasza:
62%

12 órában vagy. És? Attól még a napi 1,5-2 óra sétának, foglalkozásnak bele kellene férnie. Persze kifogások mindig vannak...


Ha szarul tartod a kutyádat, ne csodálkozz, ha szökik és nem megy vissza! Inkább tanulj belőle és ne vállalj többé semmilyen állatot (se gyereket ilyen hozzáállással).

2022. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 A kérdező kommentje:
Sajnos megtaláltuk de már nem él. A negyedik szomszéd kertjében volt. Semmi seb, mérgezés nyoma nem volt rajta. Ez azért érdekes.
2022. márc. 14. 11:12
 38/40 anonim ***** válasza:
Miért engedted szökni? A kutya nem mehet be más telkére! Kizárólag a te felelősséged, hogy nem voltál hajlandó vigyazni rá!
2022. márc. 14. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 A kérdező kommentje:

Figyelj!!

Unom!!

Ki mondta, hogy nem az én felelősségem??? Másold már be kérlek, hogy ha ilyet vagy hasonlót írtam.. De arra bezzeg nem veszed a fáradságot, hogy elolvasd a korábbi megnyílvánulásomat, válaszaimat. Jaa... Arra bezzeg lusta vagy ugye? Okoskodni tudsz csak.

De a kedvedért még 1x!!!!

Soha nem szökött meg!! Vágod? Soha!! A kerítésem is mindig rendben volt a kertem hátsó részében. Amíg távol voltam addig idegen kóbor kutyák szétszedték. Tudod azért voltam távol mert dolgozok. Ha otthon lettem volna nyílván észre vettem volna időben.

Tudod én vidéken élek, messze a nagyvárostól, több mint 13, 14 óra mindig kiesik a napomból az utazási időket is bele számítva. Erről is én tehetek gondolom.. 5 év alatt soha nem bontotta ki idegen kutya a kerti kerítésemet, és soha nem ment ki a kutyám. Jaa... És egyáltalán nem a kertben volt a kutyám helye, hanem tőlem pár méterre a bejárati kapumnál. A kibontott kerti kerítésem a kutya helyétől kB 500 méterre van. Nyílván tüzelt, és a kan kutyákkal tartott akik azért bontották ki a drótkerítést mert érezték a szuka kutya szagot.Köszönöm, hogy legalább most az 1x elolvasol valamit.

2022. márc. 14. 13:40
 40/40 anonim ***** válasza:
Igen, egyszer hagytad szökni, meg is halt. Fantasztikus gazda vagy, valóban! Gratulál9k a felelőssegedhez! Soha a büdös életben ne tarts többé állatot (se)!
2022. márc. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!