Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutya elkóborol otthonr...

Ha egy kutya elkóborol otthonról, miért nem megy vissza haza?

Figyelt kérdés
Egy kis faluról van szó, ahonnan 10 kilóméterekre vannak a következő települések,(nem hiszem, hogy csak úgy elmegy olyan messzire) mások nem fogták be mert akkor tudni lehetne (mint írtam kis falu) akkor hova tudott eltünni egy szuka kutya?

2022. márc. 12. 21:02
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
96%

Elutottek, egyeb okokbol meghalt valahol vagy esetleg megiscsak elvittek, mert valaki pont arra jart kocsival es befogta.

Akar gyepi is.

Ki tudja.

2022. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
96%
Baleset érte, elgázolta valami, elhagyott kútba, vízóra aknába, mély gödörbe, árokba esett.
2022. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
95%

Menj el biciklivel a következő napokban és kiabálj neki! Hátha nyüszít valahol.


Nádas, mocsár, tó, patak ha van. Siló.

2022. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
82%
Vadász is kilőhette, rontja a bizniszt nekik a turista is, pláne egy kutya.
2022. márc. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
89%
Amiket eddig írtak, azok mind lehetségesek. Vagy elszaladt és nem talál haza (a kutya fajtájától, méretétől függően megijedhetett valamitől vagy épp ő vadászott valamire, ami messzire rohant).
2022. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
93%
Befoghatta valaki, vagy elütötték, vagy belógott valahova kaját lopni, esetleg ha ivaros párzani, simán agyonverhették.
2022. márc. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
94%

1. - ha nem jól bántak a kutyával, nem csoda, ha nem megy haza.

2.- ha ivaros (nincs ivartalanítva), akkor "hajtja a vére", tavasz van, megy "üzekedni"

3.- valami baja lett :-(


U.i: ha egy gazdának van kutyája, akkor miért nem képes felelősen vigyázni rá? Kérdezem én.

2022. márc. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Nagyon felelősen volt bánva vele! Nagyon!!!

Idegen kóbor kutyák kikezdték a kert hátsó részében a kerítés egy részét, és ott mehetett ki. Ível nem nagy darab kutya.

Soha nem volt gond a kerítésselcsak most.

Mivel szuka kutya nyílván most könnyedén elcsavargott a többiekkel. (4 napja)

2022. márc. 12. 21:33
 9/40 anonim ***** válasza:
19%

Valami biztos történt vele. Normál esetben hazatalált volna, hacsak nem tényleg azért mert ivaros és megy világot látni.


Még valamikor a 90 években asszem, apám elvitt a háztól egy kinti macskát, kirakta 15 kilométerrel odébb az erdőbe. Aztán beült a Trabantba, elment az ismerőséhez, ott elidőzött pár órát, aztán hazament. A macska meg ott ült az ajtóban. Hamarabb hazaért a macska mint apám :D

2022. márc. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
82%

Nálunk egyszer a második szomszéd lopta el a törzskönyves beagle kanunkat. A sufniban volt bezárva. Odamentem, érdeklődtem, és meghallottam a nyüszítését.

Hát nem tette zsebre, amit kapott tőlem a kedves szomszédom.....

2022. márc. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!