Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mikor, mivel kell oltani a...

Mikor, mivel kell oltani a kutyát? Mik a kötelező oltások? (Korral,oltással,árral)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az állatorvos hogy fog viszonyulni hozzánk? Ha van 4 kutyánk akik még nem voltak oltva, chipelve stb.

Kutyák évei:

2017

2019

2020

Mind örökbe lett fogadva,inkább elhoztuk őket mint hogy egy olyan helyen legyenek ahol élelmet sem kapnak, nálunk kaptak/kapnak.

Sajnos az oltásukat nem tudtuk nekik biztosanítani+ akkoriban kisgyerek voltam nem tudtam hogy nem csak etetéssel és szeretettel jár egy állattartás, ahogy felnőttem akkor kezdtem el neten olvasgatni hogy bizony őket már be kellett volna réges rég oltani. Büntethetnek ha nincsenek oltva a kutyák?

Eddig szerencsére semmi gond nem volt velük, boldog jó evő kutyák.



2022. febr. 7. 09:08
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, és köszönöm azoknak is akik nem itélkeztek. Nem, nem alkoholisták a szüleim,de.. ez is egy másik téma inkább..:/

Amikor ide kerültek suliztam, 2021 nyarán fejeztem be az iskolát,azóta dolgoztam is napi bejelentéssel hotelban, aki tudja hogy működik az azt is tudja hogy vannak olyan időszakok amikor sajnos nem kell ember,mivel nincs foglaltság.

Ami pénzt megkerestem, mind itthonra ment.... Mindenképp megoldom hogy a kutyusaimat beoltassam még a hónapban.

2022. febr. 7. 11:49
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

9.válaszoló vagyok, lemaradt a chip ha jól emlékszem 3500 ft volt, kapott a kutyám érzéstelenítőt is előtte.


Viszont ez már több éve volt, lehet kicsit többe kerül már.


Nem tudom mi volt az előző években, lényeg, hogy viszed őket oltatni, vizsgálatra. Körülményeket rajtd kivül csakádodon kivül senki nem ismeri, nem kell ítélkezni.


Még valami, ha nem ismered érdemes elolvasni a gazdijogsit, online elérhető. (gazdijogsi.hu)


Többek között az oltások is részletezve vannak.

2022. febr. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!