Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gazdijogsisok mit küldenek...

Gazdijogsisok mit küldenek postán?

Figyelt kérdés
Azt olvastam az oldalon hogy aki októberben megcsinálja első nekifutásra 100%-ra, annak küldenek valamit postán. Megcsináltam, 100% lett, de címet nem kértek ami nagyon érdekes.
2021. okt. 7. 00:45
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem írják mit küldenek pontosan + nyereménynek ha 100%. Az tuti, hogy oklevelet küldenek, ha már a 65%-ot elérted.
2021. okt. 7. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

#1 Oké legyen gazdijogsi..


Csak annyi talán előbb a Szülőjogsi fogalmát kellett volna megalkotni...


A kutya nehogy egy kicsit nehezebben emészthető kaját kapjon (pl pörköltet), mert jaj szegény..


Mindeközben a gyerek a másik szobában meg két pofára tömi magába az édességet, miközben 5 órája föl sem állt a számítógép elől...

2021. okt. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Amikor beiratkoztál, nem kellett megadnod az adataidat??
2021. okt. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak nevet és várost kértek, meg email címet.

Az oklevélre is annyit írtak a teszt után hogy gratulálnak, letölthetem pdf-ben.

2021. okt. 7. 08:39
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Opcionálisan meg lehet adni a profiladatoknál a lakcímedet, de nem tudom, mit küldenek, nekem harmadszor lett meg a 100%, vannak trükkös kérdések, nem mindegyikre egyértelmű a válasz, és változnak újrapróbálkozásnál.
2021. okt. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem küldtek egy e-mailt amiben elkérték a lakcímemet. Szintén októberben csináltam meg.

2021. nov. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6-os, azóta kaptál valamit?

Én nem, bár tőlem címet sem kértek utólag sem.

2021. dec. 28. 11:24
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

6. vagyok. Igen utána küldtek még egy mail-t, hogy jövőhéten postázzák az ajándékot, amit el is küldtek.


Az ajándékok: egy jutalomfalat tartó zsák, egy toll, egy labda -kutyáknak való- Illetve volt benne egy tájékoztató az ivartalanításról, ez mondjuk szerintem nem ajándékként, hanem mint plusz info.


Most visszanéztem, hogy is volt pontosan, október 30-án töltöttem ki a tesztet, akkor kijött, hogy 100% és elérhető lett azaz oklevél, letöltésre. Utána november 2-án küldték az e-mailt amire válaszoltam, 3-án írták, hogy jövőhéten adják fel az ajándékcsomagot ami meg is érkezett azon a héten, amit írtak.


Az okelvélen rajta van a dátum, hogy mikor töltötted ki, szerintem küld el nekik csatolva az oklevelet amin látják, hogy időben töltötted ki és biztos küldenek neked is.


Vagy esetleg nézz bele a smap mappába, hátha oda került a levél.

2021. dec. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2021. dec. 28. 13:19

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!