Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megszabhatják nekem egy...

Megszabhatják nekem egy futtatóban, hogy mikor mehetek csak mert nem tükörsulis módszerek szerint van nevelve a kutyám?

Figyelt kérdés

3 hónapja lakom egy helyen, ahol a környéken van két tükörmódszeres tréner, ők nevelik az ottani kutyák nagy részét. Az enyém egy nyugdíjazott munkakutya. Őket ugye speciális iskolákban képzik. A lakóhelyemen lévő kutyás közösség nagyon összezár. Ma reggel megállított az egyik gazdi és azt mondta, ők megszavazták a csapattal, hogy mi ne járjunk oda, mert az én kutyám máshogy van nevelve és ők nem tudnak velünk közösséget vállalni és keressünk más futtatót, mert ide csak tükörsulisok járnak.

Szabad ilyet? Megtehetik? Soha nem volt velünk semmi probléma, csak éppen a kutyám nem hallgat idegen gazdik ordibálására és egykori munkájából adódóan pont letojja, ha oldalba dobják egy kövekkel teli palackkal.



2021. aug. 4. 12:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%

Semmilyen esetben nincs olyan,hogy magánszemélyek kitiltják valaki kutyáját!

Ha harap,ha nem nincs senkinek ehhez jogköre.

Ha legközelebb balhéznak hívj ki közterest,rendőrt,rakjanak ott rendet.Ne vegye át senki ott a helyi f*sza gyerek szerepet,mert semmi joga hozzá.

2021. aug. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
89%
Az ilyet nem szabad annyiba hagyni.
2021. aug. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
79%
Szivesen segitek kerdezo! Elmegyek veled kutyazni es lefektetjuk a futtato uj szabalyait! Lehet teged eltudnak kuldenki, engem nem nagyon szokott sikerulni :)
2021. aug. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

Köszi, akkor jelenteni fogom őket.

10-es, írtad, hogy valamit nem mondok el. A palackodavágás amiatt történt, hogy az egyik gazdi kint hagyott egy tál vizet a futtató közepén elvileg hivatalosan csak a saját kutyájának, mert a többi igyon a futtatóban lévő csapról, az övének viszont palackból hozza az ásványvizet, mert az nem piszkos, az én kutyám meg nyilván nem tudott különbséget tenni a két víz között és elindult a tálka felé, gazdi meg kiakadt, hogy nehogy eligya az övé elől.

2021. aug. 4. 13:52
 15/28 anonim ***** válasza:
84%

Na ezért még jól ki is verdestem volna a fogait.Mi az,hogy csak úgy a kutyádhoz vág valamit mert egy KÖZTERÜLETEN HAGYOTT tálkába akar bele inni egy kutya?

Mit képzel ott az a sok sznob pöcs.


Hol laksz? Én is oda megyek,velem kötekedjenek meg a kutyáimmal.Lesz ott ne mulass,én az ilyet nem hagyom annyiban.

Két jól megtermett nápolyi Masztiffom van,ahhoz próbáljon hozzá vágni valamit :D

2021. aug. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
67%
Komolyan segitek szivesen es meg csak balhe sem lesz. Tok nevetseges lenne, ahogy a 3db KAJ kanommal lemennenk a futtatotokba :))) Csak lenyomnam a kilincset es mindenki menekulne a keritesen keresztul :DDD
2021. aug. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
90%
Úristen, hogy lehetnek valakik ekkora önző seggfejek? Nálunk annyira összetett kis csapat vagyunk és nem csinálunk abból vitát, ha az egyik kutya elveszi s másik labdáját vagy iszik a vízéből, pláne nem hajigáljuk más kutyáját. Ha valamit még mondanak mond meg nekik, hogyha valamit visz a kutyafuttatóba számoljon azzal, hogy az nem csak a saját kutyáját lesz, mert vannak más kutyák is akik kíváncsiak és élvezik a másik elöl, de ez ilyen.
2021. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
79%

16,menjünk együtt.

Sok kis Fifikés biztos össze gyűlt és nem volt aki még stop táblát mutasson.

Van egy határ amin nem lehet átlépni,és ők már méterekkel el is hagyták azt a határt..

2021. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
67%
:D
2021. aug. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
91%
Akkor ezek idióták egyszerűen. Azt hittem, elkezdett mondjuk durvábban játszani egy kisebb kutyával, azért léptek közbe.
2021. aug. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!