Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kan kutya mellé szukát érdemes...

Kan kutya mellé szukát érdemes venni társnak? Jobban elfogadja vagy a nem lényegtelen?

Figyelt kérdés

Ugyan olyan fajtájú kutyát szeretnék,de a nem felől még nem döntöttem.Érdekelne,hogy számít-e a neme.

4 éves a kutya,kölyköt hoznék mellé.


2021. júl. 7. 00:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Sok mindentől függ. Milyen fajtájú? Ivartalanok, vagy ivarosak? Mekkora tapasztalattal bírsz, a kutyák téren? A jelenlegi kutyádnál kivívtad-e már a helyed?
2021. júl. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Nem feltétlenül, mert a kutya habitusa, személyisége is döntő, nem csak a neme. Amúgy ivartalanított kutyákat akarsz? Ha nem azok, problémás ellenkező neműt odavinni.
2021. júl. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
44%

Ellenkezo nemu legyen es megado legyen.

Lenyeg ,h ellenkezo nemuek es csak max 1 legyen kozuluk dominans. Vagy egik se legen dominans!!

2021. júl. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
5%
Ellenkező nemű= nem kívánt alom
2021. júl. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
6 Tudod van egy olyan dolog, hogy ivartalanítás
2021. júl. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Steril kutyából mióta lesz 'nem kívánt alom'? :D


Az enyém elég vegyes személyiség.Egyes kutyákkal szemben megadó,másokkal kissé domináns ezért is okoz fejtörést.Nemük is végül is elhanyagolható, volt olyan kan akivel jól kijött,és volt olyan szuka is.De olyan is van akit egyáltalán nem kedvel látásból sem..🤔


Havanese-Shih tzu mix,mellé egy fajtatiszta Shih tzu-t szeretnék.

2021. júl. 7. 09:34
 7/13 anonim ***** válasza:
11%
Mondjuk ha említed hogy ivartalanított, nem feltételezem hogy egyike vagy a sok felelőtlen gazdának.
2021. júl. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Semmi közöd az ivarához,vagy ahhoz hogy mit akarok vele tenni,nem kötelességem kiaggatni mindenhová,hogy ivartalan.

Másik kutyát akarok mellé.Ha van érdemben a témához megjegyzésed azt szívesen olvasom,a többivel fárassz mást.

2021. júl. 7. 10:07
 9/13 A kérdező kommentje:

Kerültem a választ? Hol? Te agyhalott,egy válaszom van abban is megkaptad,hogy steril.Az,hogy nem válaszoltam eddig b*szottul nem jelenti,hogy kerültem csak mondjuk dolgozom is néha.Tudod,mint a normális emberek.


Menj már innen és ne fárassz tovább,komolyan..

Majd lefotóznom neked mindjárt,hogy mi van a kutyám lába közt,nem? Meg is akarod tapogatni? Csak hogy megnyugodjon a pici lelked..


NINCS közöd az ivarához.

A kutya jól kijön alapvetően kutyákkal,ha azok nem agresszívak vagy dominánsak vele szemben NEMTŐL FÜGGETLENÜL.

Le is írtam ezt is abban az egy válaszomban.Egy kiskutya nem tudom,hogy milyen reakciót váltana ki belőle,ezért van a kérdés is.


A továbbiakban NEM vagyok kíváncsi a válaszodra,ha válaszolsz sem.Csak nyugodtan koptasd a billentyűt.Bárki mást szívesen pontozok fel az értelmes,nem kötekedésnek szánt válaszokért.


Ha kannal is elvan akkor nekem kan is megfelel,nem azért érdekelt mert nekem kölykök kellenek.Hanem mert kell és akarok egy társat a kutyának.

2021. júl. 7. 10:30
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Shi-tzu-nál nem lesz baj abból sem, ha két kant tartasz, persze nekik is le kell majd rendezni a rangsort egymás között, de nem fog eldurvulni. Szóval én azt mondanám, hogy olyan. Pár legyen, amelyik szimpatikus
2021. júl. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!