Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megszabad mosnom a kutyám...

Megszabad mosnom a kutyám fogát fogkrémmel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra keresem a választ,hogy meg e moshatom a kisutyám fogát frogkrémmel. Elégé nem tetszik neki,dehát büdös a szája. Vagy mi mást lehet vele kezdeni??


2010. aug. 23. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Ne embernek való fogkrémmel mosd, kutyák számára is van, pl Fressnapfban tudsz venni.
2010. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Háátt én embernek való fogkrémmel mostam neki,de nagyon nem izlet neki. És az mennyibe kerül? Ha nagyon drága,akkor sajnos nem tudom megvenni. :(
2010. aug. 23. 13:18
 3/8 anonim válasza:
Mi értelme van a kutya fogkrémnek de komolyan? Szerencsétlen kutya, úgyis büdös lesz a szája, vagy naponta mosnád neki?
2010. aug. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Én Signal Kids kék tubusost szoktam vásárolni, kb. 300 ft, 7 éve mosom vele a kutya fogát, és semmi baja tőle, szép fehér, lepedékmentes a fogazata.

Szerintem a kutyafogkrém még mindig sokkal drágább ennél, a kutyafogkeféről nem is beszélve. (sima felnőtteknek való fogkefét vettem)

A kutya is emlős, nem lesz semmi baja egy gyerekfogkrémtől, az állatorvos is megerősítette, hogy jó ez így.

Egy kutyafogkrémet egyszer megszagoltam, hús illata volt. Tehát a kutya szája ugyanolyan büdi maradt volna tőle.

2010. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Minden este mosom a fogát kék Signal kids fogkrémmel.
2010. aug. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor semmi baja nem lesz a kutyámnak tőle. Ti hogy szoktátok megmosni neki?? Mert nekem nem igazán engedi. Mondjuk eddig mégcsak kétszer mostam meg neki a fogát. Amikor már nagyon büdi volt neki. Vagy rendszeressé tegyem,mindennap megmossam nekii?
2010. aug. 23. 13:31
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért ajánlott a kutyafogkrém, mert annak más illata van, eukaliptusz és menthol helyett valami más ízesítést adnak neki, ugyanis a kutyák nem tudják elviselni a mentholt és az eukaliptsuzt, és ezek minden emberi fogkrémben benne vannak. :S Amúgy elméletileg nem lenne semmi baja a kutysunak emberi fogkrémtől.
2010. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ahha,értem! köszi :)
2010. aug. 23. 19:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!