Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy néz ki a reggeletek a...

Hogy néz ki a reggeletek a kutyával? Betartjátok a testedzés-fegyelem-szeretet sorrendet? Hogy kell ezt elképzelni?

Figyelt kérdés
Felkelsz, a kutya ugrál örömében, de te lecsitítod, mert előbb el kell menni sétálni fegyelmezetten, meg kell csinálnia két parancsot, aztán lehet csak megszeretgetni, üdvözölni, hogy jó reggelt?
2021. febr. 13. 03:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Milyen oromkodes? Fel se kel, ha mellette jarkalok, inkabb befordul a fal fele. 😂 Kertes haz, en reggel nem setaltatom. Kis noszogatas utan kimegy pisilni, aztan jon vissza, alszik meg egy kicsit, megkapja a reggelit, utana lehet vele kommunikalni, addig zombi, olyan mint en kave nelkul. 😂
2021. febr. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nálam majd bepisil örömében a kutya, annyira örül reggel, pedig csak 5-6 órát alszom és előtte mindig leviszem még utoljára.

Én nem muszáj lenyugtatnom, különben tényleg bepisil. Ha lehiggadt az iszonyú sikoltozó nyüszítésből és ugrándozásból, akkor van csak szeretgetés. Azután készülök és megyünk le.

Ha megjövök munkából ugyanez, előbb lenyugszik, de megsimized, megölelgtem, mielőtt kimegyünk.

Az érdekelt, hogy rossz-e amit csinálok, hogy séta előtt megszeretgetem.

2021. febr. 13. 10:55
 13/16 A kérdező kommentje:
Én nekem muszáj lenyugtatnom *
2021. febr. 13. 10:55
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Jót nevettem a kérdésed kiegészítésén, ne haragudj. 😄

Nálunk az van, hogy felkelek, a kutya még lustálkodik, ha rajta múlna, a munkából is elkésnék. Míg kimegyek a mosdóba, ő esetleg nyújtózik egy kicsit, vagy odafekszik a WC elé és alszik tovább.

2021. febr. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
70%

Ha felkelek,a kutyam meg alszik,ameddig osszeszedem magam. Eszek. Etetem es viszem le.

Nem ugralos,mert megvan a rendszeres kimerito edzese velem egyutt.


Elozo kutyam: minden reggel 4-kor keltem es 5-kor mar a futopalyan voltunk. Heti 6x. Ram nem ugralt sose. Bar o ugralos tipus volt.


Ha tisztel a kutyad,meg rendszeresen sportoltok,nem fog rad ugralni.

2021. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem így működik. A szabályokat te szabod meg, és ha tisztel a kutyád, azokat betartja, nem pedig valami univerzális protokolt igényel, hogy tiszteljen.

Én amikor felkelek az ágyból, elkészülök, lemegyek, egyből köszönök nekik, ahogy odajönnek hozzám, megnyomorgatom őket és kiengedem őket. Az sem zavar ha ugrálnak, ezért hagyom nekik. Azért csinálhatják ezeket, mert én szeretem, nem pedig azért, mert megalázkodnék nekik, vagy ilyesmi és ezt ők is tudják. Enni reggel nem kapnak.

Ha vendég jön, akkor mondom, hogy szépen és nem ugrál rá, tudja hogy vendégnél nem szabad. Séta közben ugyanúgy hallgat rám, szót fogad.

Nem attól tisztel majd a kutya, hogy ignorálod egy percig, miután találkoztok. Ezt csak akkor kell használni, ha bajok vannak a pozíciókkal, de alapból ez nem oszt nem szoroz. Nem az a lényeg, hogy mit csinálsz, hanem az ahogy csinálod. Nyugodtan köszönhetsz nekik először.

2021. febr. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!