Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi pénzből lehet eltartani...

Noro2 kérdése:

Mennyi pénzből lehet eltartani 20 kutyát?

Figyelt kérdés
2020. nov. 7. 19:53
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

Jolvan semmi baj.

Barkivel megesik

2020. nov. 7. 20:55
 22/24 anonim ***** válasza:
20%

Komolyan felháborodtam, elnezest … siman ugy ertettem, hogy elaltattatni es nem ellatni … tényleg bocs.


Most ujratervezes: szoval …


… ellatni 20 kutyát? Nem semmi!


Egyedul kell gondoskodnod ennyi kutyáról? Miert vannak ennyien? Menhely vagy?


Nagyon nehez lehet, en egy kutyáról alig birok gondoskodni (a mai világban) … komolyan mondom a magamerol mondok le manapság, hogy a kutya ne szenvedjen hiányt.


Fozzel nekik! Egy kis hus, egy kis zoldseg, teszta vagy rizs ... es kesz is. Valoszinu nem tudsz tobbet tenni.


Vagy olcso szaraztap. Persze nem premium, de ettol meg elvannak tole a kutyak … ehenhalni nem fognak.


Anyam pl. etette az udvari macskat (kozunk nem volt hozza, csak ugy volt) … o a dm-ben, vagy a rossmannban vett fillerekert kajat az allatnak. Nehez helyzetben szerintem ez is tobb mint a semmi.

2020. nov. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
17%
Es megegyszer elnezest, nagyon félrenéztem
2020. nov. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Számold ki egy kutya létszükségleteit, szorozd fel 20-al, majd szorozd még meg az eredményt 1,2-1,5 közötti összeggel, mert ennyi kutya esetén biztosan gyakoribbak a betegségek is. Ha nem a létszükségleteket költjük csak rájuk, akkor határ a csillagos ég.
2020. nov. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!