Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kötyök...

Hogyan szoktassam le a kötyök kutyámat arról,hogy bemenjen a szobákba?

Figyelt kérdés
A kötyök kutyám mindig be megy olyan szobákba ahova nem szabadna neki.Egyedül a konyhába és a nappaliba mehet be,máshova viszont nem.De ha véletlen nyitva marad egy szoba ajtó akkor már is megy befele és vizel a szőnyegre.Már sokszor mondtam neki,hogy nem szabad! de akkor is csinálja tovább.Tudom,hogy kölyök még de szerintem már elkéne kezdeni ilyen korban a tanítását. Ha kérhetem olyan írjon akinek van tapasztalata,hogy ő,hogyan szoktatta le a kutyáját.

2020. szept. 25. 19:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Van kutya kerítés amit az ajtóra fel lehet szerelni. Olyan mint a gyerekeké. Nyitva hagyható az ajtó, de mégis csukva van a kutya előtt.

Arra a pár ajtóra tegyetek amelyiken nem mehet be. Később, ha már szoba tiszta lesz nem fog oda pisilni, ha bemegy sem.


[link]


Kutya pelenkát ne használjatok, mert az viszont a szőnyegek miatt problémás. Később a szőnyegeket amik pelusra emlékeztetik benti vizeldének fogja használni.


Illetve, spray fújkálás többnyire teljesen hatástalan, pénz kidobás főleg ezekre a panzi féle szerekre.

2020. szept. 27. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!