Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol érdemes tacskót keresni?

Hol érdemes tacskót keresni?

Figyelt kérdés
Bocsánat ha hülye kérdés de nem vagyok otthon benne. Szeretnék egy kis tacskót, lehetőleg fajtisztát de az se nagy probléma ha nem az. Gyál közelében lenne jó de ha máshol van azt is megtudom oldani. Köszi a segítséget! :))
2020. aug. 23. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Minden kutya fajtiszta mert a faj az a kutya. Te fajtatiszta tacskót szeretnél mert a tacskó az a fajta nem pedig a faj
2020. aug. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

1-es valószínűleg erre gondolt a kérdező is, nem kell kioktatni folyton mindenkit erről.... 😒🤦‍♀️


Kérdező, a tacskó elég népszerű fajta, ha nem ragaszkodsz a tenyésztőhöz, menhelyeken rengeteg keverék tacskó van, szinte bárhová mehetsz, találni fogsz neked tetsző kutyust.

2020. aug. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A fajtamentésnél tudsz örökbe fogadni ingyen tacsit, ha nem fontos a törzskönyv: [link]

Ha fontos a törzskönyv, akkor tenyésztőt kell keresned. Tacsi kennelek nem igazán tudok, én mindig menhelyről fogadtam örökbe kutyákat (jelenleg tacsi keverékem van), de biztos lesz itt, aki segíteni fog.

2020. aug. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
73%
A tacsik tenyésztőnél 100ezerbe vagy többe is kerülnek. De fajtajellegű tacsid könnyen lehet csak meg kell kérdezni pár menhelyet
2020. aug. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!