Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy beszéljem le a párom a...

Hogy beszéljem le a párom a kutyatartásról?

Figyelt kérdés

A párom kutyát szeretne, pitbullt vagy amstaffot.

Mondtam neki, hogy oké de munka mellett, hogy oldaná meg a napi 3 sétát + kutyasuli, még több fizika fárasztás, agyi torna.

Erre azt mondta, hogy kertes házba nem kell kutyát sétáltatni hisz ezért van a kert, hogy fusson.

Mondtam neki, hogy ez teljesen hülyeség.

Aztán rákérdeztem a kajára, erre azt válaszolta, hogy maradékot kapna, nem kell a kutyát elkényeztetni.

Rávágtam, hogy felejtse el ez így nem kutyatartás, de akkor is ellenkezik és mindenféleképpen szeretne egyet.

Tanácsok?



2020. aug. 7. 09:52
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
84%

Ha tenyésztőtől vagy fajtamentéstől akar kutyát hozni, akkor ilyen körülmények közé úgysem adnak.


Ha szapitól, arról is mindenféleképpen próbáld lebeszélni. Idegrendszeri gondok, eu gondok nagyon sok ilyen kutyánál vannak. Gyűjts össze a témában minél több cikkét, tapasztalatot.

2020. aug. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
A páromat hagynám ott inkább. Tudom, ez nem a megfelelő válasz, de aki pitbullt tartana mindenféle foglalkozás nélkül, az szerintem elég korlátolt ember lehet az élet más területein is.
2020. aug. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%
Csúnyán hangzik, de a másodikkal értek egyet. Bull típustól függetlenül, aki szerint az elképzelése normális kutyatartásnak minősül, azzal annyira más az értékrendünk, amire nem tudnék hosszú távon építkezni. Fura, hogy másban ez eddig nem bukott ki.
2020. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
50%
Mit kell magyaráznod neki? Nem kell a dög, oszt' csókolom!
2020. aug. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%

ööö.... amíg kutya van, nincs szex?

ez működne szerintem...

2020. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
"Lefelé" választottál partnert. Keress illőbb embert magad mellé.
2020. aug. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
Érvnek ebben az esetben maximum azt tudnám elképzelni, hogy "ha a kutya jön, én megyek".
2020. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%

"A párom kutyát szeretne, pitbullt vagy amstaffot."


Roma a csávód, vagy telepi suttyó?

2020. aug. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
2020. aug. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
69%
Én is azzal értek egyet, aki inkább otthagyná a francba. Teljesen mindegy a kutya fajtája vagy hogy milyen állatot akar, minden élőlény felelősséggel jár. A gyerek is. Ezek után elgondolkoznék a családalapításon is, biztosan nem egy ilyen emberrel tervezném.
2020. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!